Potrebujem aby sa svet točil trochu rýchlejšie...

jajka001_

trošíííčku :) to bude tou prácou. hele hele a už je večer :)
a ty ako, tešíš sa na zajtra? :) neboj, budeš to mať za sebou tak či tak, držím palce nech to zvládneš čo najlepšie

jajka001_

:DD to fakt? :)) pekne nechá sebou kývať
ale aj my sme mali podobné typy, nie na telesnej ale na inych predmetoch.

zuzic

ako kedy:P niekedy sa prechadzame, niekedy par dievcat cvici dalsie nie...ako sa nam chce. ona sa nas boji lebo uci len malych takze vlastne ako povieme tak spravi:DD ale nabuduce uz cvicim uz sa mi zacina cniet:P

zuzic

ja pojdem o deviatej spat?:DD ale mozno aj hej ked som skorsie vstavala:P no ja ked som ho vybila mala som z toho taky dobry pocit:) vsetky sme sa pretekali a on chudak sa nechcel vzdat ale potom to aj tak vzdal:D a ten stary potom...suchar ten s nami ani nehral, len stal na ciare a piskal:P onicom..nebola ziadna sranda, a teraz ani nehovorim sak ani telesnu nemame poriadnu...

jajka001_

:) dočkaj, oni sa zobudia, o takej deviatej ked pojdes spať
ja som raz trafila nechtiac profakovi pri vybijanej priamo do hlavy :)) chudak. ale zvladol to so cťou

zuzic

my tuto ucku lavou zadnou:) hocico zozerie:) zato ucitel ten nas dost tyral mne daval vzdy behat naviac lebo som mala posledne slovo:D ale to sa inak nedalo on bol taky ze si mu musela odpovedat:) ale stale si z nas utahoval a tak sranda bola strasna hlavne ked sme hrali napr. vybijanu tak donho slahnut loptu to bolo:) potom druhy ucitel to bol suchar a tato ucka nic moc...no inac uz koncim s cvicenim uz naozaj nevladzem ani dychat endorfiny maju dovolenku asi:(

jajka001_

my sme mali naposledy ucitela :) bol zlaty, dosť bol z báb namakko, trochu okukoval ale tak v rámci normy, a vzdy sa nechal ukecať ked bolo treba. aj na vychadzku nas vzal ked bolo pekne
zato učky, tie boli sekery