Potrebujem aby sa svet točil trochu rýchlejšie...

zuzic

joj jajka to hej:) ked som mala take krasne chvile co som myslela ze keby sa zastavil cas nevadi mi to, trvalo tri mesiace a ja som ani nezbadala ze sa zmenilo leto na jesen vobec som nevnimala cas:)

zuzic

no cely cas myslim na to ako sa vyhrabem z mozneho pruseru a pozitivna nalada je kdesi v keli:( asi to pocasie...na vas tak nevplyva?

jajka001_

ono je to vždy naopak ako by nám to vyhovovalo však :) minule som bola na jednom mieste, kde by som najradšej nebola, všetko tam trvalo 3x dlhšie, a ked ma to niekde baví tam to uletí ani neviem ako

zuzic

dakujem usmev:) hadam to prejde co najrychlejsie...mno len ma to tak napadlo ked som citala jajkinu temu ze aka zhoda ona chce zrychlit a ja som akurat myslela na to ze ako spomalit:)

usmev:)

aha, uz citam, ze nieco osobne..
nechcela som byt zvedava, len ked si tu stredu niekolkokrat spomenula s tym, ze sa jej tak bojis, tak mi nedalo:-)
neboj, uvidis, ze to dobre dopadne! kolkokrat pridu aj dni, ktorych sa bojime.. ale vzdy je to len den, ktory ma svoj koniec;-)

zuzic

nie testy by ma az tak nestrasili:) osobne nieco musim poriesit...jaaaaj:(
ale zeby niekto miloval testy:P to by som tiez nepovedala:DD

jajka001_

hej zuzic neva, uz len styri dni a máš piatok :)aj by som si to s tebou vymenila, trochu zmeny by prospelo, budeš mať nejaké testy? testy milujem :)

zuzic

jajka strasne rychlo to ide:DD
sak uz len dva dni a je tu ta prekliata streda:(( jaj vymenme si to:)
inac ten pribeh nema chybu:DD ale myslim ze isla by som kdekolvek len nech sa to uhlie konecne spali:DD