Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

INDIGOVE DETI

sasa1

iny??
je to zle byt iny odlisovat sa ?
podla mna nie to len dnesna doba nas skatulkuje udava nam styl aky je pre tuto dobu ten naj a ked vycnievas z davu pozeraju na nas ako na tych "odlisnych" mne to nevadi nevadia mi odlisne nazory nevadia mi odlisny.... aspon je nas svet pestrejsi
...a urcite su ....

xxxyz

Ak to tak vnimas...samozrejme , ze kazda generacia je ina a nechcem silou mocou tvrdit, ze prave tato je niecim specificka...Iba sa opieram o to co vravi literatura a web...Osobne si myslim, ze indigove deti tu vzdy boli a vzdy budu, len sa ich teraz rodi viac, ako odpoved na dusny rezim a na to, ze sme zastali na mrtvom bode...

jajka001_

ich - aj keby si chcela to zistit tak to nezistis, lebo to je suhrn obrovskeho mnozstva roznych detailov, a o mnohych z nich ty ani netusis ani nebudes
tu ti pomoze fakt len ta slepa viera a obcasne pochopenie ked si vsimnes a uvedomis, v urcitych okamihoch, ze aha, keby moj otec nebol takyto, ja by som nebola takato, a nemohlo by sa stat toto

jajka001_

hej nám tiez hovorili ze sme iní, ze sme vyspelejší atd. kazda generacia je ina lebo doba sa mení, chápeš?
viem ze by si rada verila ze ste výnimoční

xxxyz

Tiez si myslim, ze sa vsetko deje z nejakeho dvovodu...Teda ze z nejakeho dvovodu mam mamu, ktoru mam a otca, ktoreho nemam, ale pochybujem, ze by som si to sama vybrala...
jajka001_: Nieje to iba rezimom a modou...Ale v sposobe rozmyslania tejto generacie deti...rozmyslaju uplne inak ako starsie generacie...samozrejme obrovsky dopad na to ma pad rezimu, to nezapieram...ale nedeje sa to len v postkomunistickych krajinach :-)

jajka001_

ich- to by sa dalo vysvetliť karmou, tvojimi minulými skutkami (ak veríš v reinkarnáciu), a tým čo sa máš naučiť a dosiahnuť v tomto živote

jajka001_

narodili ste sa do inych podmienok. ano ste odvaznejšie pretože máte inu vychovu, je iný režim, iná moda. to je ten generačný rozdiel. v inteligencii som vaznejši rozdiel nepostrehla :)
ci samostatnejšie, to by som zas netvrdila
vyspelejšie? z tych otazok na nete si to nemyslim. to ze viete odmala pouzivat technologie,ktore predtym neboli, na to netreba zvlastny talent

ich

tak to teda nie.vsetko sa deje pre nieco a niekedy to ani mozno nepochopime,ze preco to tak je alebo bolo.ja doteraz tiez nerozumiem preco som si vybrala tich rodicov,ktorich som si vybrala.

xxxyz

O tejto generacii to vravia aj iny... Deti su odvaznejsie, samostatnejsie, vyspelejsie...
ich: Keby sme si vyberali rodicov tak to vyzera sakra inak :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

INDIGOVE DETI - Fórum - ZDRAVIE.sk