Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lubim ho

zuzic

flip to poznam...uprimne ti poviem..nikdy sa ti nepodari byt uplne prirodzena pokym ho lubis:) ale aspon snaha sa ceni:) no tym ze by si mu to povedala vsetko len zhorsis to je iste, potom si bude davat pozor co povie aby si si nahodou nenamyslela atd...to by nebolo dobre riesenie

flip

no hej baby, snažim sa byť prirodzena a usmievam sa na každu stranu, ved to sa inak ani neda, ale presne ako piše zuzic je to srašne ťažké a tak chcem byť sama sebou, až mam pocit že som trapna....

zuzic

flip ale to musi byt priserne tazke tvarit sa ze sa nic nedeje ked sa deje a poriadne! to poznam cim viac chces byt prirodzena tym to vyzera neprirodzenejsie a horsie:)

datelinka

flip, netvár sa akoby nič :-) buď prirodzená, milá, prívetivá a keď ti je dobre v jeho spoločnosti, kľudne sa bav a hlavne veľa usmievaj :-)

flip

dakujem za rady, ja si tiež myslim že by som mu to nemala povedať, ale to napatie vo mne a pred nim sa tvariť ako by nič, je naozaj ťažke. ja ho poznam dobre, dosť dobre. a byť v jeho pritomnosti je užasne, ale ťažke

sibalka:))

urcite to nerob.Ja to poznam len z opacnej strany.Uz som prisla o druheho kamarata,lebo mi povedal ze ma lubi a nemoze byt so mnou len kamarat,ze to nezvlada.A co som mala robit?Ja ho mam rada a nechcem ho stratit.Lenze ked sa trapi...

Jajka11892

Poznam to mam rovnaký "problém" Aj ja si myslim, že radšej to nehovoriť... Raz v živote som to spravila a lutujem to. Skús mu to nejako naznačiť ja sa tým "mojim" dáko extra nebavím pozdravíme sa jedine na ulici alebo si komentujeme občas statusy na facebooku :-/ Ale fakt mu to nehovor pre istotu aj ked nikdy nevies ako to dopadne...

zuzic

ja by som mu to nehovorila. ved neni sprosty vidi to na tvojich ociach...ked chces naznac mu ale nevnucuj sa. nepokaz to cele

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lubim ho - Fórum - ZDRAVIE.sk