Skúsenosti s novým antidepresívným liekom Valdoxan

Príspevok v téme: Skúsenosti s novým antidepresívným liekom Valdoxan
danis

Chcel by som sa opýtať či má niekto skúsenosťi s novým liekom AD Valdoxan 25 mg liečivo agomelatín ? Ja som v klinickej štúdii od 3.2010 trpím uzkostnou depresiou podobné gener. uzkosta porucha ,zo začiatku liečby som pociťoval mierné nežiadúce učinky ako hnačky , uzkosť ,mravčenie prstov ,nechuť do jedla tieto nežiadúce učinky vimizli po 12.dňoch , potom mi bolo lepšie s kombináciou Rivotrilu podoný liek je (Diazepam) 2x 0,5mg po týždni sa môj stav zhoršil ! uzkosti sa mi vrátili nechuť do jedla a prevláda depresívná nálada ktorú som pred tým liekom nemal ,neklud,dlhé vyspávanie tento liek je zameraný aj na spánkovú pravidelnosť niekedy som sa budil zo zlými snami a atakmi.Rivotril (klnozepam) som musel zvíšiť kvôli týmto stavom , neviem či súto ešte stále vedlajšie učinky tohoto lieku valdoxan a neviem či mám Valdoxan uživáť dalej keď sa mi zhoršil stav a či je správný liek pre moje chorenie pred tým som bral AD 14 mesiacov Coaxil ,(tianeptinum) liek lahšej formy depresie s minimálnými vedl.učinkami. Volal som môjmu psych. medzi sviatkami a povedal že mám liek brať dalej 1x na večer ,keď má niekto dlhšie skúsenosťi s týmto liekom Valdoxan tak napíšte.

danis

Zopiklon som uživál aj ja keď som ležal v nemocnici nevedel som tam spávať tak mi dali zopiklon keď som sa vrátil domov po dvoch týždnoch som ho visadil nikdy som nemal prblémy zo spánkom neber zopiklon velmi dlho, valdoxan by ti mal časom upraviť spánok ja uživám len jednu tabletu valdoxan na noc. maj sa

rebeka363

Ahoj ja užívam, tiež som v študii a uživam Valdoxan. Môj stav sa zlepšil,ale stále mám problémy so spaním. Večer uživam dve tabletky Valdoxanu a aj Zopiklon na spanie.