Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tlak

ABCD12345

Dakujem vsetkym za odpoved vidim ze je to naozaj vazna vec stale som mala nizky tlak a teraz toto.Tlakomer musi byt dobry lebo sme si viacery merali a vsetci mali dobry aky zvyknu mat.Tesim sa ze ste ma vasou odpovedou k tomu dokopali aby som isla na vysetrenie.

moob

Na 100% suhlasim s datelinkou..Tlakomer nemusi byt spravne kalibrovany..Treba zmerat tlak klasickym tlakomerom s fonendoskopom,ziadnym polo ci plne automatickym..Takze treba ist co najskor k lekarovi!!

- mira

Mala by si zastaviť proces zanášania ciev, ktorý je hlavnou príčinou zvyšovania tlaku krvi. Druhou príčinou môže byť veľa sladkých tekutín. Proces zanášania ciev je následkom príjmu živočíšnych a saturovaných tukov,a to i tukov z mlieka a mliečnych výrobkov ktoré majú vysokú teplotu tuhnutia, kalcifikácií a presoľovania.
Mala by si sa prečistiť stravou s dostatočným obsahom vlákniny a škodlivé tuky nahradiť malým množstvom nenasýtených tukov, živočíšne bielkoviny nahradiť rastlinnými.

keksa

nevahajte ani sekundu, presne takýto tlak mala moja mama, nemala ziadne priznaky, len raz nahodou jej odmerali v ramci jednej akcie, chceli jej rovno zavolat sanitku, vobec sa vsak necitila zle, v momente dostala na internom lieky, ktore berie doteraz, toto nie su srandy, uz aj k lekarovi, tabletkami sa da tlak krasne upravit na idealnu hodnotu

datelinka

abcd, k lekárovi určite zájdi, hlavne nech ti premeria tlak a zistí objektívne hodnoty. veľa domácich digitálnych tlakomerov je totiž tak nepresných, že ťa možno lekárom namerané hodnoty upokoja. najnepresnejšie sú zápästné tlakomery, najpresnejšie klasické ortuťové (tie už sú ale málokde, kvôli európskym štandardom).

llek

Urcite, to su uz dost vysoke hodnoty.Neviem, ci mate porblemy s vysokym tlakom v rodine- mama, otec.Si este mlada, takze ani pri zatazi ci v stresovych situaciach by si nemala mat taketo hodnoty TK.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tlak - Fórum - ZDRAVIE.sk