Ach erekcia nasa kazdodenna

Príspevok v téme: Ach erekcia nasa kazdodenna
erection man

Ahoj, cosokoro budem mat 22 rokov a mam takyto problem....
Prednedavnom som prisiel o panictvo, mal som sex 3 krat s partnerkou, ale neviem ci to vobec nazvat sexom... Moj problem spociva v tom, ze ked malo dojst k samotnemu aktu, a ona mala ist na mna penis opadol a nezostal stat....
alebo tiez ma nevedela spravit.....
Myslite, ze problem moze byt tym, ze pomerne skoro som zacal masturbovat, alebo je problem v tom, ze fajcim, a tym padom, mi nejde dostatok krvi do penisu...
Proste ma to trapi, lebo ked doma kukam Pecko a robim si to sam, je to v pohode, ale akonahle ma byt sex, citim sa taky bezmocny a bojim sa toho, ze sa nepostavi a ze si spravim hanbu....(myslite, ze keby som zacal viac sa venovat svojmu telu, nejaky sport zdrave jedenie zlepsi sa cosi?).
A dalsi problem je, ked mi priatelka dala uplne predkozku dole bolelo to,je to normalne?A posledny problem, ked som prenikol do nej(a zhodou okolnosti stal) v inej polohe ani som nevedel, ze som bol v nej, je to mozne aby som bol taky necitlivy alebo ona ju mala taku roztiahnutu?
Hanbim sa, lebo som mlady chalan plny zivota a uz takto nefunkcny, to nie je dobre.... Teraz v tomto svete, ked babenky hladaju hlavne dobrych milencov, prosim poradte co robit?ci mate podobne skusenosti !!! Diky

tk_ke

Čau. Tak problémov môže byť hneď niekoľko. Nebudem ťa posielať k urológovi ani k sexuológovi. Píšeš, že si len nedávno prišiel o panictvo a sex si mal cca 3x. To je jeden z dôvodov, prečo je to tak. Nie si taký skúsený, treba na to ešte čas. Nakoľko čítam, že fajčíš, tak problém, môže byť tiež v tom. Áno, oslabuje to prietok krvi do penisu. Tiež sa mi stáva, že keď za deň fajčím pomerne veľa alebo hneď pred sexom, tak sa mi postaví, no počas toho mi prestane stáť. Jednoducho zmäkne. Problémom môže byť aj poloha. Mne napr. prestane stáť vtedy (teda väčšinou) keď ja som dole a partnerka na mne. Vtedy sa to stáva najčastejšie. Ak je tvoja partnerka niekedy príliš vlhká, tak vtedy máš pocit, že v nej "lietaš" a necítiš ju dobre. Aj to môže spôsobiť, že ju tak necítiš a teda ti ochabne. Čo sa týka toho, či chceš začať športovať - tak pokojne to sprav. Uškodiť ti to neuškodí. U mňa sa zlepšila najmä výdrž. Ale to môže byť spôsobené aj tým, že nosím predkožku stiahnutú za žaluďom a nie na ňom. Aspoň mne je to tak lepšie. Penis potom tak nepáchne a je to aj hygienickejšie, keďže ho predkožka nepokrýva, smegma sa tam neusádza (nehovorím, že sa sem-tam netreba osprchovať). To že ťa predkožka bolela, keď ti ju priateľka stiahla je znakom toho, že ju máš trochu užšiu. Nie je to podľa mňa prípad hodný obriezky, keďže predkožku si stiahnuť vieš. Len by sa hodilo ju sťahovať častejšie a úplne (napr. pri onanovaní). Alebo ju nos stiahnutú permanentne, alebo častejšie. Ja mám 21 rokov, takže som približne v tvojom veku a viem si predstaviť ako ťa to trápi keď ti "klesne" pri "tom". Ale nemaj strach. Časom budeš pri sexe menej nervózny, viac uvoľnený. Opadne aj strach z toho, že ti "spadne" :) A on ti už potom nepadne. Hlavne sa musíš dostatočne uvoľniť. Keby niečo, pýtaj sa :)