Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nesúlad

Príspevok v téme: nesúlad
Babina Oľga

No super!? mám cukrovku!trápim sa s ňou viac rokov,t.č.mi lekár-diabet.nasadil nový liek-Byetta,aplikuje sa ako inzulín injekč.formou.Používam ho vyše dvoch mesiacov a mala som 5mg,cukor sa mi krásne upravil,tak ho používam ďalej!pri začatí užívania som samozrejme dostala aj ihly 100sk!sestra u diabetol.mi povedala,že ihlu môžem použiť aj viac krát-3až4,tak som sa toho držala!no!!!na príbalov.letáčiku som si prečítala,že po každej aplikácií mám vymeniť ihlu,dola som s toho trochu mimo,tak meniť alebo šetriť???!po poslednej kontrole u lekára som požiadala o nové ihly a to len bola reakcia,jak sestry,tak aj lekára,že tých 100ks mám na celý rok!!!!!!?no uznajte?!a že keď som si ich nevedela ušetriť,tak si ich musím kúpiť!!!fajn liek ma stojí 13.04eur a ihly 14.86,keby som si to mala spolu s ostatnými liekmi všetko platiť,tak môj plný invalidný dôchod.165eur mesačne,tak sa môžem ísť zrovna obesiť a žiť,lebo toto nieje život pri takýchto podmienkach,fakt ma nebaví môj život,som po štyroch operáciach chrbtice-bývala aktív.športovkyňa a ako som dopadla!!!? kto môže nech poradí ako sa mám s tejto besnej situácie dostať!!!poraďte!!! želá vám všetkým pevné zdravíčko!Oľga

moob

Na vasom mieste by som sa co najskor telefonicky alebo mailom skontaktovala s vasou zdravotnou poistovnou a spytala by som sa na kolko ihiel rocne mate narok!!Ak vam povedia ine cislo ako 100,chodte za lekarom,nech vam ihly predpise na lekarsky poukaz(poplatok zan je len 0,17eura) a vo vydajni zdravotnickych pomocok ich potom zozeniete.Chapem vas,pouzivat jednu ihlu viackrat aj ked u toho isteho pacienta nie je hygienicke!Zavolajte na poistovnu a mate 100% istotu ako to v skutocnosti je!!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nesúlad - Fórum - ZDRAVIE.sk