Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetko ma svrbí!

Príspevok v téme: Všetko ma svrbí!
EDDDO

DObrý deň!Chcem niekoho z vás poprosiť, ak s tým má niekto skúsenosti, či by mi neporadil...
Už asi druhý týždeň ma svrbí celé telo,úplne celé , aj hlava!...
Keď sa poškrabem,tak mi na koži ostávajú také \"reliéfové\" čiary, ako keby miniekto šibol trstenicou po nohe.Keď sa zasa poškrabem na rukách, na predlaktí, do 5 minút sa mi tam srpavia také tvrdé podkožné hrbolčeky,,úplne na husto,to zas vypadá, akoby som sa poprhlil...
Už mi to skutočne lezie na nervy, len neviem, či mám navšetíviť dermatológa alebo ísť k obvodnej, spraviť si krvné testy...
Vopred dakujem!

EDDDO

Ahoj,tak, pozrel som si to, čo sa týka tej vizuálnej stránky,tak sa to svrabu nepodobá.
Píšeu tam, že sa to často vysktuje o.i. aj v okolí genitálií, ňo mňa to tam (zatiaľ) nesvrbí...
Svrbi ma najmä predlaktie, stehna, lytka a chrbat..:-/...
ešte som rozmýšlaš, užívam Roaccutane- na akné, ale to už siedmy mesiac, takže s tým by to nemalo mať nič spoločne, ale ide o to,či by to svrbenie nemohlo byť príznakom dehydratovanej pokožky...
Ale toiba sa mi asi netvorili,také podkožné "uzlíky"...

vitase

ahoj, nechcem ťa veľmi strašiť, ale čím skôr choď na kožné, môže to byť svrab....je to síce veľmi nepríjemné, ale určite to neodkladaj.... skús si aj v google dať vyhľadať, sú tam aj fotky, skús si to porovnať....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všetko ma svrbí! - Fórum - ZDRAVIE.sk