Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

rew

purblanka> neboj, kilecko zas v pohode zhodis.. od zajtra zaciname pocitivo, dobre? :) len keby neprsalo, aby sa dalo ist behat :( este ze sa mam na co vyhovorit :) hmm.. vlastne je to len mesiac odkedy sme zacali, ja som zhodila tri kila, ty styri (ked dobre pocitam)... ved to je super, nie? :) ale vazne.. od zajtra zacinam znova.. kto zacne so mnou od 10.5. chudnut? :)

purblanka

ahoj,tak ja som to pokazila-mali sme prednedávnom zapekaný karfiol,a ja som toho tolko pojedla.Mám kilo hore,a mám z toho hlavu v smútku.Dnes som zjedla 2 chleby so salámou-ani to sa mi nepáči.Takto som to nechcela,a pritom mám volno,a necvičila som.:(,som z toho smutná.

rew

ahoj purblanka.. ako ti to ide? :) heh.. ja som to nejak nezvladla.. tento vikend padlo veela cokolady 0:) a to som sa zastrajala ako budem zdravo papat a cvicit :( ale aspon som bola cely cas na nohach.. upratovanie, behanie po obchodoch a tak... ale aj tak :( uz by som sa mala zacat seriozne snazit.. stale si len hovorim ako budem cvicit a nakoniec skutek utek... :(

rew

tak ja som sa naposledy vazila pred tyzdnom.. skusim to zas zajtra rano, ale mam pocit ze to nebude bohvieco :) alebo radsej az po "sportovom" vikende :) dnes sa od rana nalievam cajom, studenu vodu by som v tomto pocasi do seba asi nedostala :)

purblanka

som velmi rada,že tu nie som sama.No mne sa velmi nechce cvičiť-som leňoch prvej triedy,ale večere mám ľahké,aj ked som to včera pokazila.Mám teraz 64,6-mala som už 69,tak ma to velmi tešíííííí.

rew

ahoj :) jasne ze nezabudli :) ja som cez vikend bola jazdit na konikoch, takze mam za sebou tri hodiny intenzivneho posilnovania zadocku :) a tento vikend sa zas chystam niekde vonku, asi na bicykli :) inak cez tyzden to cvicenie nejak nestiham :( len sem-tam par brusakov.. aspon keby sa to pocasie tak nekaslalo :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk