Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

purblanka

tak ja už mam 65,6-a velmi sa teším.Pijem vela vody,a večeriam zelen.tanier bez chleba.Ide to pekne,fíha-mam velku radosť.

krpcek

mám 165 cm a momentálne 65 kg. Keď som začala chudnúť, mala som 70 a dá sa povedať, že 5 kg som zhodila za nejaký mesiac.To chudnutie sa samozrejme v určitom bode zastaví, lenže momentálne mám čo chudnúť, takže tá váha ide dole. A fakt jem všetko, akurát sa snažím v menších dávkach a radšej to doplním zeleninou. A keď mám chuť na sladké, tak si kľudne niečo malé dám.

rew

krpcek> moja rec :) ja si tiez dam aj sladke, aj hocico na co mam chut, len to neprehanam.. Urcite by som sa nesnazila schudnut tym ze budem hladovat. Co teraz chcem zmenit je ze pijem viac vodicky a snazim sa trosku viac hybat
purblanka> to bolo pekne :D ako ti to ide? vychadza cas na cvicenie?

purblanka

krpček-máš každý týždeň o kilo menej???a to ako dlho tak ješ??dlho,??no ked každy týždeň,tak to zrejme nemáš už veľa kíl........a kolko máš kíl??fíha kde si??kde?? veď ta už nie je ani vidieť,ľudia ona zmizla.

krpcek

baby, poradím vám, ak môžem. Všetko z vlastnej skúsenosti: treba papať všetko, ja to tak robím, teda sladkostiam a vysmážanému sa snažím vyhýbať, ale inak jem všetko, čo sa doma navarí. Akurát sa snažím pravidelne - ráno keď vstanem sa najem, zjem rožok, medzi raňajkami a obedom ak som hladná si dám nejaké ovocie, naobedujem sa podľa toho čo je, poobede zase nejaké ovocie a večera. Zmenšila som však dávky, takže síce jem všetko čo je navarené, ale ku všetkému aj veľa zeleniny. Najedená som rovnako ako predtým, ale kalórií vďaka zelenine je menej. A tým, že nejem len samotnú zeleninu, ale s chutným jedlom, tak vôbec nemám pocit, že by som sa nejak obmedzovala. Ani sa netýram hladom.
ďalšia vec - nevyčítajte si, keď zjete niečo iné, než ste mali v pláne, veď sme predsa ľudia a život si treba užívať, nie sa v ňom týrať. Takže občas si treba dopriať aj to sladké alebo ostatné, čo má človek rád. Týmto prístupom chudnem asi 1 kg/týždenne, bez toho, že by som mala pocit, že mi nejaké jedlo, ktoré mám rada chýba. Čiže moja rada: Papať všetko, na čo máte chuť, ale s mierou

rew

Ahoj :) tak mne sa posledne dni dari spravit aspon par brusakov niekolkokrat denne. Minimalne rano a vecer v posteli sa snazim :) teda.. tie brusaky :) V piatok som si konecne bola zabehat, ale v tej zime sa neda, akurat mi z toho chytilo priedusky :) No a nova baterka vo vahe funguje akosi lepsie, v sobotu som mala 59.4 :) Takze za posledne 2 tyzdne som schudla asi 1.5 kila len tym ze som pila viac vody a salsovala dvakrat tyzdenne :) A kupovala si mensie cokoladky po obede :) Inak papam ako vzdy, aj vyprazane som mala, aj biele pecivo.
Drzim palce :)

clodia

dneska som sa fajn zničila na kolieskových. Kto by sa šiel zajtra korčulovať na hrádzu do BA - Petržalka ????