Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

rew

purblanka, ved mozeme ist spolu, len kazda v inom meste ;) ja by som chcela niekedy po praci.. tak o siestej :) ideme? :)

rew

Jasne ze verime ;) a ja dnes idem behat a basta.. aj keby male zlte buldozery z neba padali :) len v pripade dazda to asi zrusim :)

purblanka

ja viem moja-budem sa snažiť-jasan.A zajtra už naozaj sa budem viac snažiť.Veríte mi???Tak verte,lebo bude zle.

rew

Ahojte :) ja to cvicenie tiez nejak flakam.. a vcera som jedla rano sladku buchtu, na obed sladke rezance s makom.. takze nic moc :) ale od podelka bude snad viac prilezitosti si zacvicit a napravim to. Purblanka nebud sklamana :* Ono vazne nie je dobre vazit sa casto. Ja viem ze chces vidiet vysledky, ale potom budes zbytocne smutna ked vidis vyssie cislo ako naposledy. Ked uz tak skus max 2*do tyzdna.. a rano po vsetkych moznych potrebach :) a bez siat :) (len take rifle pridaju 1kg ;))
Drzim vam palce :)

purblanka

Megy,ja viem že by som sa nemusela vážiť každý deň,ale mna zaujímajú výsledký ked viem,že menej jem.A manžel tiež sa snaží zhodiť,a on je na váhe každú chvíľu:)

pravealoe

Pouzivala som viacero diet, no najlepsie a bez jojo efektu bola detoxikacna kura. Moj znamy zhodil az 12 kg, co je 10 % jeho povodnej hmotnosti. www.slideshare.net

megy0071

Ahoj Purblanka.:))Prečo sa vážiš každý deň?Váž sa raz za týždeň.Ja som mala obdobie,že som sa 3 mesiace nevážila,iba občas som sa pomerala.Mňa to niekedy odradí,hlavne ak očakávam lepší výsledok.