Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Co si myslite o zmiesanych priatelstvach?

[zruseny12]

...preco by sa zena nemohla kamaratit s muzom a naopak...
ja osobne som mala vela kamaratov a nevidim v tom problem,niekedy su chlapi lepsi,lebo s nimi sa skor sranduje atd.zeny su skor zavistile atd.-ALE NIE VSETKY-CEST VINIMKAM...
LILIANNA
...tiez by som nezniesla keby druh mal kamaratku a hlavne taku,ktora mu dava rozumi atd.a poucovala by ho ako sa ma ku mne chovat atd.lebo som uz taku zazila...TAK TAKE KAMARATSVA JA NEPODPORUJEM A NEUZNAVAM
***ALE AK JE TO NORMALNE KAMARATSTVO,KTORE NEZASAHUJE DO VZTAHU NAS DVOCH,PRECO NIE***
neviem si predstavit,aby som sa nemohla kamaratit s chlapmi len preto ze by mi to druh zakazal...
...ked som bola vidata a chodila som do prace s kamaratom,NEVADILO to tak mojmu manzelovi-ako vsetkym okolo/ako je svokra,moji znami atd./musela som sa tomu smiat,ako im vadilo MOJE KAMARATSVO S MUZOM...:0)))))a mozem povedat,ze to bol velmi dobry kamarat a velmi mi pomohol,ked som zacala chodit do prace atd.lebo som bola od domova 890km...
inak mam este jedneho velmi dobreho kamarata,tiez daleko od domova a ten mi tiez velmi pomohol...
podla mna netreba zakazovat kamaratsva,ak ovsem nezasahuju do vasho vztahu...predstav si,ze by tebe frajer zakazal kamaratit sa s nejakou tvojou kamoskou...ako by ti asi bolo?

kajka01

ja suhlasim s deee
na zaklade mojich skusenosti pokial sa dvaja -muz a zena stretavaju dlhodobo minimalne z jednej strany zacne nieco viac.
ja to tiez povazujem za zazrak- podotykam dhorocne priatelstvo mezdi muzom a zenou
nie len nejake kratkodobe alebo malo intenzivne

Deee

pre mna su taketo priatelstva na urovni zazrakov...moze to kratku dobu fungovat, ale skor ci neskor sa to u jedneho posunie dalej ako by malo...

Slobodna

Môj priateľ má tiež veľa kamarátok a ja mám zas oveľa viac kamarátov ako kamarátok. Neriešim to a nežiarlim, tak ako si ja lepšie rozumiem s mužmi on si lepšie rozumie so ženami a neznamená to, že s nimi spáva. I keď my sme sa tiež veľmi dlho tvárili, že sme iba kamaráti :-)

leeerka

ja mam vela kamaratov opacneho pohlavia a neviem si bez nich predstavit zivot a jedneho uplne ze naj kamarata. poznam ho uz asi 7 rokov a teda hnd sme si sadli .. raz za cas sa stretneme a pokecame ... a je nam takto fajn, samozrejme si pomozeme a poradime, a on ma dlhorocnu priatelku a ja som mala donedavna tiez dlhorocneho partnera .... cize u nas ide cisto len o kamaratstvo

SANDYG

Co s nimi robia?No idu na kavicku tvoj priatel,Ty + priatelova kamaratka a jej partner.Alebo si sem tam napisu ako sa maju,ked sa stretnut na ulici porozpravaju sa atd.Preco by mali hned rozoberat vztahy,chodit na drinky,diskoteky?
Mozno ano ak ma chalan 20 az 30 rokov tak vacsinou sa tak asi sprava,ma doma parnerku a s kamoskou sem tam zajde na nejaku kavu.
Ale nechapem o co Ti ide?Bojis sa,ze by Ta priatel,ktory ma zenske kamaratky s nimi podviedol alebo co?
Kolko priatelov s kamaratkmai si mala alebo bez kamaratok?
Ved ludia funguju v spolocnosti,ako to chces striktne oddelit?

ssstriebro

ja to nerozlisujem, ale viac mam kamaratov- muzov- lepsie si s nimi rozumiem a mojmu to nevadi takisto ani mne nevadia jeho klegyne a kamaratky - ktore su vlastne uz aj mojimi kamoskami :) viem ze sa mozem na neho absolutne spolahnut

SANDYG

To nie je pravda,poznam vela muzov,ktori maju zeny - kamaratky a nechodia spolu na kavicky,ani nerozoberaju medzi sebou svoje vztahy.
Kolko mas rokov?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co si myslite o zmiesanych priatelstvach? - Fórum - ZDRAVIE.sk