Tmavé,hrubé chlpy na rukách

Kikuuuusik

Radšej "neprirodzene" ako chlpaté :D ale ked si to tak vezmem, debilacia voskom je asi najučinnejšia... Oholenie vydrží dlho, ruky sú hladké a chĺpky sú čoraz slabšie...:) ja som za vosk!:D

Karina

Nevyzeraju tie ruky po tom epilovani neprirodzene? Teda jasne, ze chlpate tiez nie su ziadna vyhra ale aj tak..:) Ja sama mam trosku dlhsie chlpy na rukach, vsimla som si to teraz po zime, ked som vytiahla kratky rukav... A neviem, co s tym :)

Kikuuuusik

Kludne môžeš použiť depilačné pásiky ;D používam ích aj ja a mám na mesiac aj dva pokoj :) Alebo zájdi za kozmetičkou, ako chodí napr. moja mamina, a tá ti to za lacný peniaz každý mesiac okosí :) vela stastia

sammara

asi, je na tom napisane ze specialne zlozenie rozpusta chlpky aj pod povrchom. takze nemam z toho ani tie ,,bodky" co zvyknu ostat po ziletke.

sammara

ja som si sice na nohy kupila veet taky novy zeleny urceny do sprchy 250ml stoji okolo 13€ ale za 3 minuty mam dole vsetko je k tomu taka malinka hubicka a s tou si to osprchujes a mas pokoj asi tyzden v mojom pripade to je individualne ale podstatne je ze ti ich to odstrani aj s korienkami a chlpky budu vyrastat jemnejsie vyskusaj!

leenuuskaa

veet su strasne smejdyyy... aspon mne to nikdy nic neostranilo, resp. strasne malicko...
bt ja osobne som mala tiez tento problem - tmave, huste chlpy na rukach. casom som sa s tym naucila zit.

lilly1993

a ešte som sa chcela spýtať,že akým spôsobom ten Veet funguje.Je to niečo ako žiletka že korienky tam zostanú?..alebo to pôje preč aj s korienkami?..a koľko vám vydrži pokožka hladká?..vopred dakujem za rady.