Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zajtra idem ku kožnej a potrebujem poradit

Príspevok v téme: zajtra idem ku kožnej a potrebujem poradit
klarinetkaa

caute prosim vas nemate nejaku skusenost s nejakym pripravkom na akne,po ktorom sa vam uz akne nevratilo?aku mate skusenost?velmi by ma to zaujimalo kvoli tomu ze zajtra akurat idem ku koznej a neviem co jej mam povedat nech mi predpise,lebo mam len take vyrazky na len na čele...raz som u nej uz bola dala mi zineryt asi pred dvoma rokmi,ale s tym som nebola spokojna nie preto zeby nezabral ale preto ze sa mi to potom vratilo a horsie trocha....tak fakt nveiem...co by ste poradili please?vopred vdaka za kazdu skusenost...cafte

Karina

Ja som ho brala taky rok a pol ale potom sa uz tie neziaduce ucinky nedali vydrzat, priserne mi schli pery a vlastne cela ja :D bola som ako taka hrianka bez masla :X tak sme sa s koznou dohodli, ze skusim HAK... Ale co sa tyka akne, tak sa toho vela nezmenilo... Len sa mi prestali robit tie take vyrazky, co su vacsie a zapalene - akokeby podkozne... Aj ked som pisala, ze som zapaly nemala, tak z casu na cas (raz za 2 - 3 mesiace) sa mi na cele alebo inde jeden urobil... Ale inak mi tie male pupaciky ostali :)

Karina

Klarinetka mne to predpisala a to som nikdy nemala nijako extremne zlu plet... Ziadne podkozne zapaly, len obycajne pupaciky, mozno trosku viac som ich mavala na cele..:) Ono to asi zavisi aj od koznej... Ale tak uvidis, urcite ti poradi... Zineryt, Skinoren ani Isotrexin mne zialbohu nezabrali, ako tu bolo spominane nizsie :)

OLLLO

Každému pomôže niečo iné,záleží aké akné máš...Ale podľa mňa TI dá buď Zinerit alebo Skinoren...Ale Skinoren je dobrý,alebo Isotrexin

klarinetkaa

vdaka ale ten roaccutane je fakt moc silny to mi na moje čelo isto nepredpiše,to sa dava fakt ked uz ju to zle...vdaka:)

Karina

Ja som uz toho pojedla priserne vela na plet, skoncila som s hormonami..:) Masticky, vodicky, cistiace masky, parne kupele... A najlepsie sa mi osvedcilo obycajne sproste skridlove mydlo - take to zltkaste na predpieranie..:) Vysusi to plet, potom si ju staci natriet kvalitnym hydratacnym kremom a je to. Pouzivali to uz moji rodicia v mojom veku, takze na tom asi nieco bude :) ale zase mozno to je individualne, kazdopadne za skusku nic nedas.

A ked uz nejake lieky, tak by som mozno skusila Roaccutane :) liecba zvnutra je ucinnejsia ako vonkajsia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zajtra idem ku kožnej a potrebujem poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk