Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citron vs. menzes

Kikuš

A ked si dám citron a tie krámy mi to dajme tomu zoslabí a aj o deň až dva skráti nebude to na budúci mesiac zase o dva dni alebo jeden dlhšie a raz tak silnejšie ?..Kedže musi s teba vytiecť to čo ma ? :) Ďakujem dopredu.

Semyna

bola som chora a jedla som citron s medom dvakrat do dňa na bolesť hrdla, asi tak týžden a kramy mi meškaju už 10dni, a to som sa o oddialenie ani nepokúšala....

jajajaka

prosim poradte mam silne kramy uz mam treti den....s navy se mam anemiu ak to dozajtra nezoslabne mam ist k doktorovi, je to nebezpecne som v zahranici surne radte please...

xxdievca

baby meskami my to moze to byt tym ze idem prvy krat na intrak a mam z toho nervy alebo z toho ze som prvy krat pouzila tampony??

Berenika

Citrón vám menzes oddiali ;-). Ale každá ženská to vníma inak. Na mna to dobre účinkuje. Ale pridávam si k citrónovej vode aj celaskon s postupným rozpúšťaním. Veď vyskúšajte! ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citron vs. menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk