Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Varovanie tykajuce sa inkasa

Príspevok v téme: Varovanie tykajuce sa inkasa
naturam

prosim vas, viete niekto, co to znamena?
prisla mi akasi upomienka ci co-skor by som to nazvala vyhrazny list od firmy Natura MedPharmaceuticals, kde som asi pred polrokom suhlasila so zasielkou omega3 vit. zdarma(za postovne) a potom mi dalej posielali kazdy mesiac.zrusila som to, asi po 3 zasielkach(vratane tej prvej co bola zdarma)nasledne mi uz viac zasielok neposlali, len 1.upomienku aby som uhradila balik co mi nedosiel! na co som nereagovala, a o mesiac toto "VAROVANIE tykajuce sa inkasa! "
raz neviem co to je?ziadaju ma o okamzite zaplatenie aj s penale,lebo ze budu nuteni vymahanie pohladavky podstupit inkasnej spolocnosti s PODSTATNYM zvysenim nakladov!...
co tym chceli povedat? mam sa niecoho obavat? ako mam reagovat-kedze nemienim platit za nieco, co som nedostala!!! to je dost divne. vsetky dopisy aj balicky co mi dosli a za ktore som zaplatila-ak mi dosli mi boli vhodene do schranky ako obycajna listova zasielka, teda nic mi nikdy neposielali doporucene-i to mi bolo dost divne. je to vobec mozne?
prosim poradte. co mam vlastne robit?
dakujem vam

naturam

no hej,
teraz uz i ja som mudra.
ale co uz robit, ked sa stalo?
poucit sa na chybe-to je jasne, ale ako z toho co najlepsie vykluckovat???aby som to este viac nepo...la?

[zruseny12]

...jaj,ze ty si to brala koli malej,nie koli sebe/tie omega3/...no,mas trochu pravdu,lebo sme skoncili uplne niekde inde,ako je tema...
tak dufam,ze nam prepaci...

agaven

hej ocumovala som to v lekarni ja len koli tej malej aj skusala som imunoglukan ..hlivu jej ta zakladatekla bude nastavna ze sme tu a mimo temy viem hlivacek a tak som mu verila

[zruseny12]

AGAVEN...no,omega3 mas aj v PSYLLIU PLUS ak by si chcela a nie je to az tak drahe,ale neviem,ci ty by si chcela toto uzivat...
lebo,to je na PRECISTENIE CRIEV A OBSAHUJE TO AJ INULIN A PROBIOTIKA.../ja to mam a som s tym spokojna/

agaven

Jasne dam na vas nepisat tym by som s nimi suhlasila aj ked ta rybacina u nas ide dost a ju aj tak platim majland za lieky

agaven

Mozno neviem rybacinu mam jem a zatial nic to ide už na dalsi mesiac ved potom napisem ale zatial nic neprislo akoze tu mate dalsie balenie zaplate nam hehe tak neviem pockam si ale ak pride už budem vediet a vyhodim to lebo viem ze som nic neobjednala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Varovanie tykajuce sa inkasa - Fórum - ZDRAVIE.sk