Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AA kozmetika

Príspevok v téme: AA kozmetika
sophiee

Ahojte. Nedavno som v lekarni objavila znacku AA cosmetics a zaujimalo by ma, ake s nou mate skusenosti. Je vazne antialergicka? Mam totiz dost citlivu plet a nemozem na nu dat hocico. Tyka sa to hlavne make-upu...Viete mi poradit taky, ktory je hypoalergenny, nevytvara efekt masky a lesknutia a zaroven nevysusuje plet(nerobia sa po nom šupinky)? Zaujima ma hlavne ten od AA cosmetics, prip. mozte napisat aj ine typy, ako na citlivu a zacervenanu plet... Dakujem

JahO_Odka

Používala som od nich 2 krémy: Rozžarujúci a povzbudzujúci krém a Vyživujúci krém.
Zlákala ma hlavne dobrá cena AA kozmetiky, ale nie je to nič moc. Skôr mi to zhoršilo pleť.

nikto owen

ja som naopak bola sklamana z AA kozmetiky co sa tyka make upu pretože mam citlivú a suchu plet a obsahuje mnozstvo parabenov, z ktorých sa mi zapaluju alebo tvoria vyrazky a este k tomu aj odtiene su slabe. som svetly typ a najsvetlejsi odtien mi je tmavy. a co sa tyka kremov tak mi to pripominaju biodermu len tak nelepi na pleti ;), takze u mna nic moc
ale keby ste vedeli o nejkaom svetlom make upe pre suchu plet bez parabenov tak napiste, budem naozaj vdacnaaa

LEXI 87

kaciatko_7

ahoj,
ja som mala biodermu aj AA z oboch zelene rady.
Mam mastnu plet a hovorim za seba ze mne AA nesadla, bola som z nej zachvilku strasne mastna a robili sa mi casto take bolave podkozne vyrazky. Gel-krem od biodermy mi sadol lepsie.

kaciatko_7

vedel by niekto porovnat aa kozmetiku a napr. biodermu? konkretne na zmiesany typ pleti... bola som rozhodnuta definitivne pre biodermu a vzorky som uz poskusala, ale ked vidim tie kladne ohlasy aj na aa kozmetiku, ktora je lacnejsia, tak mi to neda...

lucinečka

AHOJ JA MAM ZO -odkaz odstránený- HYDRATACNY KREM AA ULTRA A NEMA CHYBU. UZ SOM SI NA 2XKRAT OBJEDNALA CELU SADU, VEDU MA AKO STALU ZAKAZNICKU, DOSTALA SOM DARCEKY ZDARMA A CELA RADA TEJTO KOZMETIKY MA STALA MENEJ AKO JEDEN KREM Z REKLAMY.
AA COSMETICS SU NAOZAJ SUPER, AJ KVALITA, AJ CENA.

matamata

prosim vas ma tato znacka aj nejaky krem na normalnu, zmiesanu plet...hydratacny?ak ano, ma ho niekto a vie mi o nom nieco povedat?

amanda1

pozerám, že celkom dobré ohlasy na aa cosmetics - pridávam sa, ja používam od tej firmy aa prestige - fakticky nemá chybu. Mám po 30-tke, pleť som mala v dezolátnom stave a teraz po roku sa vytešujem :o) a ceny sú superné.
Idem pozrieť ten odkaz na zdravakrasa.sk, lebo doteraz som si nechávala iba dovážať krémy, tak som zvedavá.

petka1234

...je dobra.....z vlastnej skusenosti...a ak mas naozaj ze velmi, velmi citlivu...vyber si aa help...ten krem je v sedej tube...ale v podstate vsetky kremy od nich su antialergicke... :)ja pouzivam tu bledomodru radu, co je od 20 rokov....hydratacna s vytazkami arktickych rias..

soffa

ahoj ja pouzivam len AA.je fakt dobra.lepsia ako vischy.mas rozne druhy,na mastnu plet je zmatnujuci,(ma zeleni vrchnak a krasne vonia po uhorke.)potom mas na velmi suchu plet(to je taky zo zltym vrchnakom)a potom mas aj od veku,25+,30,35,40 a viac.tuto kozmetiku hlavne vyuzivaju v zdravotnictve,tam mi dali na nu aj typ.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AA kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk