Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AA kozmetika

Príspevok v téme: AA kozmetika
sophiee

Ahojte. Nedavno som v lekarni objavila znacku AA cosmetics a zaujimalo by ma, ake s nou mate skusenosti. Je vazne antialergicka? Mam totiz dost citlivu plet a nemozem na nu dat hocico. Tyka sa to hlavne make-upu...Viete mi poradit taky, ktory je hypoalergenny, nevytvara efekt masky a lesknutia a zaroven nevysusuje plet(nerobia sa po nom šupinky)? Zaujima ma hlavne ten od AA cosmetics, prip. mozte napisat aj ine typy, ako na citlivu a zacervenanu plet... Dakujem

Domino1

Ahojte.Minule som si objednával kozmetiku z Notina som zo vsetkym spokojny a mozem to len odporučiť.Ak by niekto chcel objednavku na nejaky produkt tak nech sa pači kupon : htttp://-odkaz odstránený-..

Domino1

Ahojte.Minule som si objednával kozmetiku z Notina som zo vsetkym spokojny a mozem to len odporučiť.Ak by niekto chcel objednavku na nejaky produkt tak nech sa pači kupon : -odkaz odstránený-

JahO_Odka

Používala som od nich 2 krémy: Rozžarujúci a povzbudzujúci krém a Vyživujúci krém.
Zlákala ma hlavne dobrá cena AA kozmetiky, ale nie je to nič moc. Skôr mi to zhoršilo pleť.

nikto owen

ja som naopak bola sklamana z AA kozmetiky co sa tyka make upu pretože mam citlivú a suchu plet a obsahuje mnozstvo parabenov, z ktorých sa mi zapaluju alebo tvoria vyrazky a este k tomu aj odtiene su slabe. som svetly typ a najsvetlejsi odtien mi je tmavy. a co sa tyka kremov tak mi to pripominaju biodermu len tak nelepi na pleti ;), takze u mna nic moc
ale keby ste vedeli o nejkaom svetlom make upe pre suchu plet bez parabenov tak napiste, budem naozaj vdacnaaa

LEXI 87

kaciatko_7

ahoj,
ja som mala biodermu aj AA z oboch zelene rady.
Mam mastnu plet a hovorim za seba ze mne AA nesadla, bola som z nej zachvilku strasne mastna a robili sa mi casto take bolave podkozne vyrazky. Gel-krem od biodermy mi sadol lepsie.

kaciatko_7

vedel by niekto porovnat aa kozmetiku a napr. biodermu? konkretne na zmiesany typ pleti... bola som rozhodnuta definitivne pre biodermu a vzorky som uz poskusala, ale ked vidim tie kladne ohlasy aj na aa kozmetiku, ktora je lacnejsia, tak mi to neda...

lucinečka

AHOJ JA MAM ZO -odkaz odstránený- HYDRATACNY KREM AA ULTRA A NEMA CHYBU. UZ SOM SI NA 2XKRAT OBJEDNALA CELU SADU, VEDU MA AKO STALU ZAKAZNICKU, DOSTALA SOM DARCEKY ZDARMA A CELA RADA TEJTO KOZMETIKY MA STALA MENEJ AKO JEDEN KREM Z REKLAMY.
AA COSMETICS SU NAOZAJ SUPER, AJ KVALITA, AJ CENA.

matamata

prosim vas ma tato znacka aj nejaky krem na normalnu, zmiesanu plet...hydratacny?ak ano, ma ho niekto a vie mi o nom nieco povedat?

amanda1

pozerám, že celkom dobré ohlasy na aa cosmetics - pridávam sa, ja používam od tej firmy aa prestige - fakticky nemá chybu. Mám po 30-tke, pleť som mala v dezolátnom stave a teraz po roku sa vytešujem :o) a ceny sú superné.
Idem pozrieť ten odkaz na zdravakrasa.sk, lebo doteraz som si nechávala iba dovážať krémy, tak som zvedavá.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AA kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk