AA kozmetika

Príspevok v téme: AA kozmetika
sophiee

Ahojte. Nedavno som v lekarni objavila znacku AA cosmetics a zaujimalo by ma, ake s nou mate skusenosti. Je vazne antialergicka? Mam totiz dost citlivu plet a nemozem na nu dat hocico. Tyka sa to hlavne make-upu...Viete mi poradit taky, ktory je hypoalergenny, nevytvara efekt masky a lesknutia a zaroven nevysusuje plet(nerobia sa po nom šupinky)? Zaujima ma hlavne ten od AA cosmetics, prip. mozte napisat aj ine typy, ako na citlivu a zacervenanu plet... Dakujem

petka1234

...je dobra.....z vlastnej skusenosti...a ak mas naozaj ze velmi, velmi citlivu...vyber si aa help...ten krem je v sedej tube...ale v podstate vsetky kremy od nich su antialergicke... :)ja pouzivam tu bledomodru radu, co je od 20 rokov....hydratacna s vytazkami arktickych rias..

soffa

ahoj ja pouzivam len AA.je fakt dobra.lepsia ako vischy.mas rozne druhy,na mastnu plet je zmatnujuci,(ma zeleni vrchnak a krasne vonia po uhorke.)potom mas na velmi suchu plet(to je taky zo zltym vrchnakom)a potom mas aj od veku,25+,30,35,40 a viac.tuto kozmetiku hlavne vyuzivaju v zdravotnictve,tam mi dali na nu aj typ.

livuška

Ahoj, v lekárňach majú relatívne malý výber, pozri na -odkaz odstránený-
Vyberieš si tam všetko, poradia ti. A skutočne je to dobrá kozmetika na všetky typy pleti, či už máš mastnú alebo suchú - antialergická znamená, že pokožka nebude reagovať sčervenaním - ak si samozrejme dobre vyberieš pre svoj typ pleti. ale pozri stránku, zvyknú tam byť super akcie, každý týždeň je iný druh kozmetiky oveľa zlacnený.