Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

no v jedení je načase robiť zmeny a čo sa týka fajčenia momentálne to neriešim.možno niekedy neskôr.ja viem že mi to škodí.škodí to každému.

martinmlm

Ale fajčíš a hovadiny ješ furt aj keď vieš že ti to škodí. A ja sa môžem roztrhnúť to vysvetľovaní čo máš a čo nie.:)

jessulik

nechcem o tom radšej ani vediť.ja na lekárov neverým a ani na lieky.pred 6 rokmi som mala podla lekárov umrieť ale som tu a to nie vďaka nim.ja si myslím že žiť treba chcieť a nepoddať sa pocitom že umieraš lebo potom je človek stratený.vela ludí si choroby už vsugeruje a potom: chorá mysel=choré telo.

jessulik

martin
ja ťa zaočkujem:) na to nepotrebuješ video. ja som sa pichala volakedy do brucha 2 roky. a veru nikto na svete nevylieči chorého človeka kým sa sám nechce vyliečiť.všetko je v hlave.to viem na 100%.

martinmlm

jessulik--- už som z toho von. som chodil po lekaroch a výsledok biedny, tak som začal viac študovat a som zistil pravdu. !!!!! ZA TO žE SME CHORI SI MOžME SAMI !!!!! a chciet od niekoho iného aby nás uzdravil bez vlastného pričinenia je.....

jessulik

zidulka
lahko sa to povie a asi aj robý keď si človek už zvikol ale keď niekto začína-ako ja,stále musím rozmýšlať či je to jedlo zdravé a pod... ako teóriu poznám aj ja.už len to nasadiť do praxe,ale k tomu by sme potrebovali presne konkrétne rady.

jessulik

kikuša a vieš mi povedať čo pomohlo tebe? dúfam že nemyslíš na tie programi ktoré sú na nete kde sa treba zaregistrovať a oni ti zavolajú.to som skúšala ale podla nich musím jesť 1200 kalórii na deň.to by som umrela od hladu.a nie je to ani prirodzené veď keď som si vyrátala že 2 rožky s maslom a paprikou a jedna káva mali 800 kalórii tak potom si vieš predstaviť kolko mi zostalo na zbytok dňa.a to boli len raňajky:)na takéto niečo už nedám.