Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

ahojte dievčatá a čau martin
no ten úbytok váhy fakt nejde lahko.aspoň u mňa nie.ak máte nejaké konkrétne dobré rady tak príjmame s radosťou.
no martin dnešný deň som trochu zlepšila.dnes som bola celý deň v pohybe.od rána varenie pranie upratovanie-ako relax medzi tým som si dala 11 kilometrovú túru na bicykli a bolo to výborné.cítim sa dnes plná energie:) a preboha odkial si nahrabal tolko chorôb? je mi lúto že máš tolko ťažkostí.

zidulka

Ahoj. Schudnut bez jojo efektu sa da. Musíš nasadit zdravú životosprávu a potom to už idr lahko. skus stranku -odkaz odstránený- mne to pomohlo a už si držím váhu bez hladovania 3 roky.Katka

zuzic

tak to je mi luto:(
a nic sa s tym neda robit? ved to je strasne dlha doba...
ma napadlo...brusakmi nic nepokazim:DDD

martinmlm

na mna nemáš- výrony členkov oba od fotbalu, kríže zo stavby, hrudná chrbtica od stresu, nonstop bolest hlavy a 10ročné problémy s žalúdkom.

zuzic

martin ani jedno...jednoducho raz som si presilila a odvtedy par tyzdnov je zle pri chodi niekedy lepsie a len pri behu...dam to dokopy je to docasne len dovtedy nechcem necinne sediet preto sa pytam

zuzic

kikusa aka dieta?
osobne som proti dietam ale som zvedava aka ti pomohla...
martin mam problem s klbom, preto momentalne sa snazim hladat take cviky co ho moc nezatazia kym sa neda dokopy...mate niekto nejake napady?

kikuša

Mám odskúšané množstvo diét ale iba jedna mi pomohla, nechcem byť nezdvorilá jassulik
potrebujete zhodiť iba 11kg aby ste mala ideálnu váhu v podstate by ste to mohla mať dole behom 3-5 mesiacov bez Jojo efektu

jessulik

veď uvidíme zajtra.treba pychnúť 3 injekcie.ale teraz sa už pokúsim ísť spať.dúfam že to pôjde.dobrú noc.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu - Fórum - ZDRAVIE.sk