Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

aj ja mám aj psa aj 2 mačky.nenávidia sa:) mačky sú poloperžské a velké, ale psa mám okolo 80 kíl takže na toho by asi nemali:)

martinmlm

Môj pes má tiež rád mačky. Dve sa mu podarilo chitiť. No suseda ma veľkého perzkého kocúra, a na toho môj havo nemá. Bili sa už dvakrát a zatiaľ vyhráva kocúr

jessulik

ach bože.ešte dobre že ho nespálil.ja mám zvieratká rada.okrem pavúkov!!!! asi je to jediný tvor čoho sa bojím.

martinmlm

To si mala ťažký deň. Môj ujo kedysi dávno zdochnutého kocúra hodil do kotla doma v pivnici že ho spáli. O dva dni ho našiel hladného pred dverami.:)

jessulik

bola to klinika zvierat.kamoškinu mačku zrazilo auto a boli sme s ňou v nemocnici a ja som sa učila jej pychnúť aj injekcie:)asi to.aj ja som strašne lutovala to zvieratko.aj nohu má zlomenú.tak bolo že ju asi treba uspať.ešte má pár dní ako sa jej stav bude vyvíjať.

jessulik

martin
no veď hej:)aj ja si myslím.zajtra sa budem musieť posnažiť aby som to dala do poriadku.asi bola chyba takto sa najesť lebo ak by ma nebolel dnes chrbát aj tak by som nevládala cvičiť.