Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

jessulik

zuzic
ani som si nevšimla ten čas:) no mne sa dnes podarilo jesť len 3x.ale zajtra som doma takže to musím zas pekne načasovať.teraz ma napadá že som si zabudla kúpiť slamku.ale možno sa najde aj doma ešte.chcem vyskúšať piť tak lebo inak mi to nejde moc dobre.uvidíme ako to pôjde so slamkou.no ja som dnes cvičenie nemala ale zajtra doženiem aj to.ako vidím ani ty si toho dnes nepojedla vela:) no uvidíme ako dopadne zajtrajšok. ale dnes idem skoro sspať lebo som nejak unavená.dobrú noc.

zuzic

jessulik v aky pekny cas si napisala:) presne 00:00...no vcera som to zvladla s jedlom aj s cvicenim tak som rada:) dnes je to uz horsie som doobeda nejedla zrovna najlepsie, len jeden banan a teraz obed tiez nic moc ale snazim sa aspon veceru normalne. a budem cvicit dnes takze tak:)

jessulik

Lady Rowena
ďakujeme za radu.asi to vyskúšam lebo fakt sa už neviem ako donútiť k tomu pitiu:)potom sa ozvem či to bude tak fungovať aj u mňa.

jessulik

zuzic
prepáč ale mala som hostí a nedostala som sa skôr k netu.no dnešný deň som zvládla čo sa týka stravy.pitný režim nebol ako mal byť.nevypila som tolko vody kolko som mala.ale zajtra raňajky nebudem mať tak uvidíme ako pôjde zajtrajšok.a ty ako si zvládla dnešný deň? nepochválila si sa:) dúfam že bol v pohode.zajtra sa ozvem ako som dopadla.

Lady Rowena

Len som chcela pridať dobrú radu pre tých, do ktorých sa "nezmestí" dostatok tekutín :-)

Ja som s tým tiež mala problémy, zle som potom znášala letné horúčavy a pod., no časom som sa naučila vypiť aspoň dva litre vody tak, že som si dala do pohára slamku. Neverili by ste, ako vás to bude baviť cuckať so slamkou, no hlavne oklamete mozog - veď cez slamku toho veľa nepotiahnete. Omyl! :-)

Želám všetkým veľa úspechov pri chudnutí a opäť raz sa pridávam k vám ;-)

zuzic_

jessulik mozem cvicit len teraz docasne nie, nohu mam uz v pohode len mam s dychacimi cestami teraz nevladzem moc dychat ani pri chodzi ale taku 5 minutovku urcite spravim:)
dobre ja uz musim ist maj sa papa tesim sa na zajtrajsiu reakciu:)

jessulik

no tak sme sa dohodli takže zajtra mysli na to ako krásne dodržujem ja všetko a potom ak nechceš zaostať tak sa budeš snažiť aj ty:) ozaj čo sa týka pohybu-aký zvládneš ty?môžeš trocha cvičiť?niečo by sme si na zajtra mohli nahodiť.aspoň nejakú 5 minutovku ako to zvykol spomínať martin:)

zuzic

ani ja nepijem ako by som mala:DD ty kokso jessulik my sme strasne podobne:) ale dnes som pila dobre aspon nieco:) dobre aj ja slubujem zajtra budem dbat na stravu. cestne:) potom sa ozvem dufam ze sa budem moct pochvalit:) a tesim sa ako sa aj ty pochvalis:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu - Fórum - ZDRAVIE.sk