Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

martinmlm

Pečeni pomáha: fazula, klíčky, kvasená zelenina, ŠKODÍ: vajcia, soľ, mäso, tukové výrobky, syry alkohol

lea22b

jessulik: no chcela by som schudnut tak 10kil pre zaciatok a potom pomalicky ten zvysok.. a maam veeela..:((.. 77kg a vyska 160cm.. takze tak..roboty je dost vela!!

zuzic

jessulik ja mam 165/ 58, schudla som z 65 dufam ze ti nebude vadit teda ak sa pridam...inac ja mam teraz take dni ze som normlane zavisla na uhorke:D tej velkej velmi mi chuti...ak by sa$ to dalo rozvrhnut len blbe je ze normlane ranajkujem o siestej a cez vikendy vstavam az o osmej tak to neviem nejak vymysliet...

jessulik

martin
áááno:) nasadíme do jedálnička aj tieto potraviny čo si napísal.už len stanoviť časový rozvrh aby to vyšlo na 5 jedál.čo myslíte?aspoň zo začiatku kým si organizmus zvykne na pravidelné jedenie ja si budem musieť presne kontrolovať čas.

jessulik

zuzic
tak som velmi rada že ideš do toho so mnou:)a kolko vážiš aj ty?aby sme mali o tom nedjaký prehlad ak ti to nevadí.

martinmlm

Obličkám pomáhá: jablko, banán, jahody, karfiol, pohanka zemiaky cibula maliny fazula uhorky šošovica ředkvička. ŠKODÍ: sol. Cukor, stres

ki ki

lea22b ja si myslím že nie je dobré vážiť sa každý deň lebo takto neschudneš a bude ťa to deprimovať a rozčuľovať,najlepšie je vážiť sa 1krát do týždňa určiť si deň a vždy ráno nie poobede,alebo večer