Nador na mozgu -> moje trapenie

Príspevok v téme: Nador na mozgu -> moje trapenie
Smutnyyy

Dobry den,
pred necelym mesiacom zistili mojej partnerke nador na mozgu.
Podstupila uz kadejake vysetrenia ale doposial podla slov doktora nic nezabera.
Tvorba metastaz zacala uz davnejsia cize sanca je tam asi mala.. ale ja verim :( Neviem to uplne doslovne. Partnerku velmi milujem a mam hrozny strach ze sa stane nieco zle. Mavam bolesti brucha atd. .. je to hrozne, ked viem ze zajtra tu uz nemusi byt :( .. poradte mi co mam robit.. ako sa mam ukludnit.. ak mi odide, moj zivot strati zmysel :( som dost citlivy clovek a myslim ze takato strata bude na mne badatelna uz navzdy :( ...

MartinM

Svetová špička v liečení nádorov mozgu je v štáte Izrael. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť prioritné vyšetrenie, získanie druhého lekárskeho názoru na diagnózu, respektíve liečbu. Na predbežné vyjadrenie tamojších expertov budem potrebovať diagnózu v angličtine prípadne biopsiu. Pozn. nie som lekár, zabezpečujem liečebné pobyty v zahraničí. V prípade záujmu volajte: 0908/184498

slniečko_xxl

Vitamín C možno zneutralizovať sódou bikarbónou. Pozor, musí mať na sebe napísané že je bez hliníku.

slniečko_xxl

1. Okamžite ukončiť chemicko-ožarovacio-chirurgickú liečbu.
2. Prejsť na zdravé jedlo, bez cukru! Vylúčiť živočíšne bielkoviny (mlieko, mäso...), jesť rastlinnú stravu vrátane strukovín, robiť si šťavy z rozmixovanej zeleniny, jesť cesnak, dopĺňať vysoké dávky vitamínov, okrem A, D a B6 ktorými sa možno predávkovať.
3. Lieky:
Ucinna davka vitaminu B17 na liečenie rakoviny pre 80 kg človeka je v tabletkovej forme 5 gramov, alebo injekčne 400 mg, denne.
Vitamín C treba dávkovať až po hranicu hnačky, dosť sa to líši u každého pacienta a mení sa to aj v priebeho dňa.
Graviola blokuje prísun ATP do nádorových buniek ktoré sú vybavená bunkovou punpou na odstraňovanie B17.
Beta glukan 1,3/1,6 D – silne podporuje imunitný systém. Podáva sa v kapsulách. Aktivuje makrofágy už po 72 hodinách po začiatku užívania.
Enzými rozpúšťajú hrubú bunkovú stenu rakovinových buniek, ktorými sa maskujú pred imunitným systémom. Enzými sú v zelenine a ovocí.

neva

za pozornosť stojí www.provitex.sk
jedná sa o nový prípravok, ktorý bol s úspechom odskúšaný na onkologickom oddelení v Dunajskej strede. Je tam toho dosť popísané aj video.

daan

Caute,

chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti s liecbou s B17 alebo s vitaminom C? Viete mi niekto poslat najidalnejsie davkovanie ci uz b17 alebo vitaminu C pri neoperovatelnom nadore na mozgu? Podla CT a MR glioblastom multiforme, ale biopsia nepotvrdena. Prosim vas o radu. Existuje v SR alebo CZ alebo Rakusku klinika kde liecia rakovinu tymito metodami?
PROSIM O RADU, MOZETE MI ODPOVEDAT PRIAMO NA inmode@inmode.sk
dakujem, DAAN

daan

Caute,

chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti s liecbou s B17 alebo s vitaminom C? Viete mi niekto poslat najidalnejsie davkovanie ci uz b17 alebo vitaminu C pri neoperovatelnom nadore na mozgu? Podla CT a MR glioblastom multiforme, ale biopsia nepotvrdena. Prosim vas o radu. Existuje v SR alebo CZ alebo Rakusku klinika kde liecia rakovinu tymito metodami?
PROSIM O RADU, MOZETE MI ODPOVEDAT PRIAMO NA inmode@inmode.sk
dakujem, DAAN