Nador na mozgu -> moje trapenie

Príspevok v téme: Nador na mozgu -> moje trapenie
Smutnyyy

Dobry den,
pred necelym mesiacom zistili mojej partnerke nador na mozgu.
Podstupila uz kadejake vysetrenia ale doposial podla slov doktora nic nezabera.
Tvorba metastaz zacala uz davnejsia cize sanca je tam asi mala.. ale ja verim :( Neviem to uplne doslovne. Partnerku velmi milujem a mam hrozny strach ze sa stane nieco zle. Mavam bolesti brucha atd. .. je to hrozne, ked viem ze zajtra tu uz nemusi byt :( .. poradte mi co mam robit.. ako sa mam ukludnit.. ak mi odide, moj zivot strati zmysel :( som dost citlivy clovek a myslim ze takato strata bude na mne badatelna uz navzdy :( ...

mineo

mám podobný problém s priatelkou.....to video je dobré, dám jej pozrieť...
maik to info by som prijal aj ja....moj mail je mineo111@gmail.com...........
píšem tu lebo som sa dočítal o nejakom vitamíne B 17 a neviem si na to vytvoriť názor....podelíte sa so mnou o vaše skusenosti? dakujem

mineo

mám podobný problém s priatelkou.....to video je dobré, dám jej pozrieť...
maik to info by som prijal aj ja....moj mail je mineo111@gmail.com...........
píšem tu lebo som sa dočítal o nejakom vitamíne B 17 a neviem si na to vytvoriť názor....podelíte sa so mnou o vaše skusenosti? dakujem

Sonis

U človeka s vážnymi tragickými osudmy je doposiaľ veľkou oporou viera v bohu a veriť, že bude lepšie! Niekedy je to jediné čo nám ostáva, veriť v nádeji!

lienocka2808

Ahoj smutnyy, chcela by som sa podelit s tebou o moju skusenost. Mojmu otcovi 38 rocnemu diagnostikovali v roku 1992 nador na mozgu astrocytom, prerasteny mozg. tkanivom, upadol do komy,ochrnul komplet na pravu stranu tela. prestal rozpravat. Lekari mu davali niekolko dni. Operovali ho, ale nevybrali vsetko. Astrocotom je zhubny nador neohraniceny, cize dost zla diagnoza. Otec sa zacal zotavovat, ucil sa odznova rozpravat, pisat rehabilitoval kazdy den. Rok stravil v nemocnici. Ale dal sa tak do poriadku, ze jednine co mu ako pozostatok zostalo z toho celeho bolo "iba" paralyzacia pravej ruky. Inak chodil rozpraval, radoval sa zo zivota este 15 rokov. Preto aj ked clovek musi mysliet na najhorsie musi verit v nadej, prajem ti vela vela sil aby si mohol byt silnou oporou svojej milovanej.

keksa

Ahoj, urcite to nevzdavajte, je to velky boj, ale mal by si sa aj napriek trapeniu sa priklonit k moznosti, ze to výjde a ona sa vyzdravie, nechcem tu písat nejaké klišé, ale za skusku nic nedas, kup knihu od Luule Vilmaa a daj jej precitat, mozno sama objavi v sebe problem, ktorým sa cely ten mechanizmus spustil, drzim vam obom velmi palce a daj jej pozriet toto video ked kliknes je to tretie ma nazov 20 cm nador, je tam aj vyjadrenie odbornika ta pani sa duchovnou premenou a odpustenim vyliecila sama, za skusku nic nedas, popri chemoterapii moze aplikovat aj to

video.markiza.sk

ninka255

nezdávajte to, bojujte spolu, pomáhaj jej ako vieš.skúste aj iné možnosti ako lekárov,napr, nejakého dobrého liečiteľa,alebo alternatívnu medicínu,všetko dostupné čo sa len dá, je mladá môže sa z toho dostať a verím že sa aj dostane. držím silno palce.

maik

Ahoj Smutnyyy, prosim Ťa, napiš mi: marek.1@centrum.sk, v prilohe Ti pošlem konkretne info, priateľke je možné účinne pomôcť.