Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oko- je tu niekto, kto mi poradí?

wegamizi

Dakujem za odpovede, myslite teda, ze alergia sa prejavi v priebehu niekolkych sekund??
Uz som veru vela pocula o tom koloidnom striebre, precitam nieco na nete o moznostiachn liecby. S MMS nemate skusenosti vzhladom k takymto prejavom?

mirka 23

wegamizi, je to alergia.
Forumka, ono to ustupilo, lebo je aj menej Peľu teraz v ovzduši. Ono to s očami večšinou ustupi, ked sa zamrači, ked je škarede počasie, tak su oči pri alergii v pohode.

wegamizi

Ahojte, vcera sami stalo nieco podobne. Znicoho nic ma zacalo svrbiet lave oko v kutiku, tak som si ho posuchala. O par minut nastupil opuch, rezanie oka, zcervenanie, ale bez hnisaveho vytoku. Je divne, ze len jedno oko a dnes je este maly opuch, ale to ustupuje. Myslim, ze alergia to nie je, ale ani zapal spojiviek. Zuby mam O.K. Nesuvisi to z nejakym vnutornym organom?

danuška

Ja som to mala viackrát, je to zápal spojiviek, zakrátko to prejde na druhé oko.
Kvapky ophtalmoseptonex na deň a na noc mastičku ophtalmoframykoin.

ulricha

No v prvom rade musis k svojej obvodnej inak ta ocna ani alergologicka bez odporucania nezoberie,teda ak tam uz nechodievas davnejsie.A tvoja nech rozhodne kde ta posle,podla mna ti asi da vymenny listok k obom,prip.najskor k ocnej a ak ta nevyluci ze sa jedna o alergiu,pojdes aj k nej.
A este jedna vec mi napada,nemas problem so zubom? Sestre zacervenalo oko a rano ho mavala zlepene,lebo jej nejake bakterie z ocneho zuba co mala pod plombou zachadzali do ocnych kanalikov alebo tak nejak,nakoniec jej ho museli odstranit.Ale predtym absolvovala vsetko u ocnej aj alergologicky a dlho trvalo kym prisli na to z coho to vlastne prameni,lebo ten zub ju nebolel.

-forumka-

ako som už písala, ja to mám teraz prvý krát. je to dosť blbé. dúfam, že to nebude tá alergia , každú jar, či jeseň trpieť...
a čo je lepšie, ísť k očnej, či alergologičke?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oko- je tu niekto, kto mi poradí? - Fórum - ZDRAVIE.sk