Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tik v oku a ekzem okolo oka

Príspevok v téme: Tik v oku a ekzem okolo oka
Nika123123

Ahoj,

chcem sa spytat ci niekto nevie co to moze byt.
Niekedy v januari sa mi urobil na viecku a pod okom nieco ako ekzem. plno drobnych cervenych pupencov. Nesvrbia ma, ale ked sa toho dotknem tak to boli.
Myslela som ze to bude od tienov, tak som ich prestala pouzivat. Bola som aj u koznej, dala mi mast ze si to mam natierat. Prechodne mi to mizlo a znova sa to objavovalo. A teraz, ked som si asi tyzden nedavala nic na oci a uz ani len spiralu sa mi to pod okom zase vyhodilo. Dokonca mam aj tik v tom istom oku asi 2 mesiace.
Zajtra idem zase k lekarke.
Neviete co to moze byt? Nestretli ste sa s tym niekto?

galina55

Ja som tiež mala niečo podobné, moja obvodná lekárka mi povedala, že to pravdepodobne bude helicobakter v žalúdku. Taktiež sa to zvykne vyhadzovať aj okolo úst. Našťastie to nebol HB, len nejaký kožný defekt - odkedy používam kvalitnú kozmetiku, už to nemám /asi rok/.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tik v oku a ekzem okolo oka - Fórum - ZDRAVIE.sk