Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ach tie boky

Príspevok v téme: ach tie boky
matuska321

Mam taky problem... Vzdy ked iba trosku priberem vsetko mi to ide do bokov... A chcela by som sa toho zbavit... Velmi mi to vadi... Vytrca mi to z nohavic a vyzera to strasne... Chcela som skusit nejaku dietu alebo mozno zmenu zivotospravy, a kludne by som zacala aj s nejakym cvicenim.. Ale neviem ake cviky pomahaju prave na tie boky...
Budem vdacna za kazdu radu:)
Dakujeeem:)

Karina

Do stravy fusujem uz asi od 13tich, ked som z nejakeho popudu prepadla vegetarianstvu a potom to uz slo u mna z kopca... Az k anorexii, nastastie som sa z toho vylizala... Ale za to obdobie sa na mna nalepila hromada informacii z kniziek a inych zdrojov, takze co to o tomto viem... Ale snazim sa si v tom mori urobit si vlastny nazor ohladne stravovania, myslim si, ze na to bohato staci zdravy sedliacky rozum a vsetky "odborne" clanky v damskych magazinoch sa mozu schovat..:)

Karina

To verim, ja som sama zvedava, ako sa budem stravovat od septembra na intraku..:D Urcite to ale nejako zvladnes, trosku to bude treba zmodifikovat... Je jasne, ze pokial mas obedy a ranajky tam, tak toho vela nenavymyslas... Vtedy naozaj pomoze len to obmedzenie mnozstva a pridanie nejakeho pravidelneho pohybu..:)

matuska321

dobree no tak ja to skusim.. od zajtra zacinam s novym jedalnickom:) horsie to bude ked budem na intraku... tam sa to velmi nebude dat ovplyvnovat, ibaze by som sa tam prestala stravovvat..

Karina

No ja na to nie som zrovna povolana, ale tak mozem nieco skusit..:)

Rano
Ranajky by mali byt v ramci moznosti bohate, idealne su nesladene musli zmesi pripadne samotne ovsene vlocky uvarene vo vode alebo mlieku, ochutene skoricou, medom ci bananom. Takisto kusok tvarohu s ovocim, celozrnny chlebik s Lucinou a zeleninou... Viac menej mozes jest vsetko, dolezite je mnozstvo - nezjest toho prilis vela, a vyhybanie sa mastnym, tucnym jedlam typu salama, parky, prazenica...

Desiata
Jablcko, banan, maly celozrnny chlebik so zeleninou... Ono je to viac menej stale o tom istom :)

Obed
Chude maso - kuracie prsia, kusok ryby, pripadne soja alebo tofu - najlepsie kombinovane so zeleninou a nie normalnou prilohou typu zemiaky alebo ryza... Lepsie ti to vytravi, pokial budes mat chut na zemiaky tak znova skombinovat so zeleninou... To iste cestoviny - cibulka cesnak na panvicu, pridat nakrajane paradajky a olivy, posolit a obazalkovat a mas dokonalu omacku..:)

Vecera
Ja sama jem vecer ovocie, niekedy si pridam aj biely jogurt... Ale vhodnejsi je asi salat, ako som ti spominala nizsie. Zase ale pozor na to, co skombinujes - masko zelenina, syr zelenina...

Takto sa zvyknem stravovat ja, malo by to byt viac menej vyhovujuce pre vsetkych ci uz vegetarianov, vitarianov, makrobiotikov.. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ach tie boky - Fórum - ZDRAVIE.sk