ach tie boky

Príspevok v téme: ach tie boky
matuska321

Mam taky problem... Vzdy ked iba trosku priberem vsetko mi to ide do bokov... A chcela by som sa toho zbavit... Velmi mi to vadi... Vytrca mi to z nohavic a vyzera to strasne... Chcela som skusit nejaku dietu alebo mozno zmenu zivotospravy, a kludne by som zacala aj s nejakym cvicenim.. Ale neviem ake cviky pomahaju prave na tie boky...
Budem vdacna za kazdu radu:)
Dakujeeem:)

purblanka

ja som taká istá-som lenivá a hlavne uťahaná z práce.-ale potrebujem chudnúť,chcem si konečne kúpiť niečo pekné na seba.

matuska321

ked ja sa neviem donutit cvicit,.. to je hrozne somnou... ale juuj leto ide.. a chcem schudnut.,. asi mi nic ine neostava iba zacat aj cvicit..

purblanka

a ešte jeden cvik vyskúšaj-je fakt dobrý-zober si stoličku s operadlom-chyť sa operadla a a nohou pred sebou kmitaj,potom vymen za druhú nohu.Takisto možeš aj zanožovať-je to dobré na stehná.

Karina

Nieco schudnes urcite ale to cvicenie ide s chudnutim ruka v ruke. Okrem toho ti aj telo pekne spevni a budes vyzerat ovela lepsie, akokeby si len cisto schudla.. Viem to z vlastnej skusenosti - pred par rokmi sa mi podarilo dostat sa na prisernych 48 kil pri mojej vyske, teraz som tak na 52 ale mam trosku aj svaly vypracovane z cvicenia a vyzera to urcite ovela lepsie.

purblanka

no,ja ked som jedla v malych množstvách,vravím ti,schudla som 7kg,a večer som len čaje pila pri nete-to som ešte bola slobodná.A cvičila som,ale dost málo.Také obyčajné cviky.Byciklovala som na chrbte,lahla som si na zem na bok,a dvíhala raz jednou,raz druhou nohou.