Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrda a na dotyk bolestiva bradavka

Sedmokraska133

Odporucam sono prsnika pri bolestivej bradavke lekar zisti, co sa tyka suchych a popraskanuch bradaviek pravidelne kremovat hydratacnym kremom bepanthen care.

Jackie

Na suche bolave a popraskane bradavky je dobra bepanthen care mast, ja som ju pouzivala pocas dojcenia ked som mala suche bradavky a pomohla mi velmi.

Nikolinka992

Mam 19 rokov pred týždňom som mala prvý sex a a hrozne ma boli ľavá bradavka čím to môže byť prosím poraďte mi

Nikolinka992

Mam 18 rokov a hrozne ma boli na dotyk ľavá bradavka a sem tam aj práva ale to len keď si ju chytím ebo troska pritlačím na ňu

pan d.

Ak vas bolia bradavky, tak sa trochu hybte a nesedte pri tych pocitacoch jak prikovani. Napr. cvicte prvu formu Wing Chun kung fu cirka tridsatkrat denne a prsia sa vam zmensia alebo len chodte posilovat. Zivot je pohyb a nie bedakanie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.