Strasne sucha plet + akne

Príspevok v téme: Strasne sucha plet + akne
suchnicka

ahojte, v poslednom case, asi tak mesiac do zadu mam strasne suchu plet- viem aj z coho, zo vsetkych tych kremov na akne...nemam ho az tak strasne, ale proste je, na cele, na brade aj na licach sem tam, rozsirene pory, pouzivala som LRP effaclar K, ktory mi ale pokozku strasne vysusil, a teraz mam po tvary supinky, ktore ale vidno len ked si dam make-up - no proste katastrofa....neviem uz co mam robit, davala som si mandlovy krem od AB ten je fajne mastny aj hydratacny ale nic...plet sa mi sice nezhorsila, ale ani nezlepsila...taktiez som uz rozmyslala nad peelingom, nech tie supinky idu rpec, no ale ja to radsej enriskujem, nechs a mi akne nerozssiri este viac... potrebovala by som nejaky krem, som ochotna investovat- boderma, vichy, LRP, ale taky fajny hydratacny, ale nech zas sa mi velmi plet nepremasti, a nech sa mi tie vyrazky nezhorsie... dufam ze nie som narocna:) nepoznate nieco take??

lindusa1

co tak skombinovat pouzivanie biokozmetiky? pevonia botanica jedna z vybornych variant, na suchu plet velmi dobre vysledky

nata24

Ahoj najprírodnejšie čo by ti pomohlo je dotyková kyslíková infúzia. Ja na ňu chodievam so psoriázou a neter chodieva s akné. Keď začala chodiť mala tvár samý hnisavý vred, tiež vodičky a mastičky od kožnej jej stav ešte zhoršili... koža spálená olúpaná.. na tento kyslík nevieme dopustiť robia to len v Trnave ak chceš tu je kontakt 0915/937 241

Rebeka265985

ahojte ja som mala rovnaky problem ale kamaratka mi odporucila krem élégance a mydlo eben cierne mydlo s aktívnym uhlím a vodicku jade zo stranky -odkaz odstránený- vyskusala som a velmi mi pomohli tieto vyrobky krem neni velmi mastny ale vyborny je dobre hydratacne ucinky rychlo sa vstrebe do pokozky (nemam rada ked sa nakremujem a krem sa tak pomaly vstrebava do pokozky a potom hodiny po naktremovanie este stle cvitim ze mam pokozku mastnu no tento krem taky nie je) a dlho vydrzi lebo staci z toho malinko, s mydlom som bola tiez spokojna lebo som vyskusala vela veci na akne a vsetko mi tak vysusalo plet ze som mala supinky , urychluje cely proces akne a ucinok je viditelny hned po druhom tretom pouziti .. mydlo som pouzivala ko keby masku ze som navlhcila tvar aj mydlo namydlila som si tvar a nechala som posobit 20-30 minut a potom zmyla kazdy vecer.. a ta vodicka plet krasne rozziari, upokojuje. ja som sa pomocou tychto produktov zbavila akne a uz pol roka mam plet ako babatko a ziadne stopy akne :) a na odstranenie supiniek som pouzivala peeling clementina tiez z tejto stranky je trochu drsnejsi ale krasne odstrani odumrete bunky a supinky :)

alenka_radska

viem že moja mamina používa kremik pevonia botanica na velmi suchú pleť, a práve by to nemalo upchavať pory lebo je prírodný, takže by sa nemalo ešte viac tvoriť akné, takže to by mohlo byť fajn

Karolinka1

v prvom rade musíš pleť hydratovať, to je základ. Možno sa ti časom vylepší aj akné, to uvidíš, ale hydratuj zvonku aj z vnútra.

EMA737

Ja mam tiez takyto problem, na brade a na cele mam akne, na licach mam uplne suche supiny, niekedy ma to az stipe ak to am suche ale zase na druhu stranu sa mi upchavaju tie pory ked si dam vyzivny krem Neviem co stym

blackberries

extremne suchu plet mam aj ja hlavne na licach a oblast sanky. pouzivam erevit sensitive taku masticku ta mi dost pomaha prevlhcit pokozku cez den. ale mate nejku skusenost s opalovacim kremom? neslnim sa samozrejme ale ked uz v lete som na slnku tak na natretie nieco.. ruky nohy najma - tie mam tiez dost suche..