Protikvasinková diéta komu pomohla?

Príspevok v téme: Protikvasinková diéta komu pomohla?
kalinusska

Ahojte len pre zaujímavosť by som chcela radu kto más skúsenosti s protikvasinkovou diétou.
Ja som sa k nej odhodlala a zatial vediem úspešne tretí deň, akurát že necítim žiadnu zmenu - rovnaké svrbenie a štípanie pošvy a analneho otvoru:( Rozhodla som sa pre túto diétu po mojich každodenných trápeniach ktoré trvajú cez dva roky a málo kto by veril že za tie dva roky som nemala hádam ani jeden den bez kvasiniek. :(
Spolu s touto diétou som si nasadila probiotika SUPER DOPHILUS - jedna tabletka denne.
Stravujem sa teraz myslím dobre dva jogurty denne, veľa zeleniny, 100 % celozrnný chlebík zo šunkou a syrom, Kuracie mäsko, zemiaky ... žiadne sladkosti ani ovocné čaje, či sušienky.

gucciok85

Aj ja som na protiplesnovej diete uz 3tyzden. Nejem maso,mliecne vyrobky,vyrobky obsahujuce drozdie,sladkosti.bile pecivo.vsetky vyrobky z bielej muky,sojove vyrobky.zemiaky atd. Jem vela zeleniny.hlavne kapustu kel .brokolicu karfiol atd. Ryzu pohanku,pseno.kase,zeleninoce polievky. Viem ze to je dost obmedzene ale povedala som ze to vydrzim.najviac ma trapi ze si nemozem pivo dat.to je dost krute.ked clovek si ide sadnut von. Potom zacnem s ryzovou kurou a vtedy budem zvedava ci to pomoze vycistit telo od plesni. Este uzivam vit.c zinok,chlorellu.

ninaaa

kalinusska nie si na tom až tak zle ja som nemala deň bez kvasiniek 4 roky. žiadne lieky, výplachy ani wobenzim nezabrali. skúšam túto dietu ale je to nemožné :( nedá sa to vydržať. a hlavne ked všetci naokolo ma núkajú so sladkosťami a čokoládami alebo ich predo mnou jedia :/

- mira

Pre ľudí, ktorí jedia veľa mäsa je táto diéta veľmi ťažká, až nemožná. Pretože mäso sťahuje orgány a priťahuje k sladkostiam. Vtedy sa človek neudrží.
Okrem toho mäso silne prekyseľuje a v takomto prostredí sa kvasinkám darí.
Lepšie je jedávať polysachridy, ktoré sú neobrusované a pre kvasinky je glukoza z nich ťažko prístupná. K tomu zeleninu, ktorá zabezpečí zásadité prostredie. Ja s kvasinkami už dlho problémy nemám.

ZREWAS

MôžEš KLUDNE JESť MESO RYBY SO ZELENINOU KURACIE MESO. HLAVNE NIE ZEMIAKY . LEBO ZEMIAKY OBSAHUJU VELA SACHARIDOV A TYM PADOM SI TO TAM VNUTRI KRMIš

usiko

mne nepomohla, co mi pomohlo, tak liekmi dat do poriadku posvovy floru a potom dlhodobo raz mesacne preventivne Fluconazol v tabletke, takisto preventivne raz tyzdenne do posvy Gynoflor....

Protikvasinkova dieta je mozno fajn, ale mam kamosku s kvasinkami a vobec, vobec nepomaha, proste si myslim, ze v dnesnej chemickej dobe nie je dobre vyhybat sa cxhemickym metodam, poreetoze nase telo uz na prirodu nereaguje tak ako by reagovalo pred 200 rokmi, takisto mi nepomohli ziadne prirodne doplnky vyzivy na nic, aj ked som ich brala v omnoho vyssich mnozstvach nez je doporucene.....proste lieky su lieky a ak su spravne zvolene, tak nevidim problem...

...hrat sa v tomto pripade na geroja a spoliehat sa na prirodu je naivne...pretoze aj kandida je omnoho vychcanejsia nez protikvasinkova dieta....

kalinusska

nehnevaj sa ale rng je kto, že vie toho tak veľa, nejaký kúzelník?
ja mám vytlačenú protikvasinkovú dietu kde sa spomínajú iné veci že mliečne výrobky sa majú jesť, celozrnné výrobky a tak,
akože kto by prežil jesť zeleninu čo i len jeden den a nič iné ved to nieje normálne

RNG

Jogurty, chlieb, zemiaky, to su vsetko veci co obsahuju sacharidy, ktore krmia kvasne a plesnove kultury. Tak ich nevynicis, zialbohu.
-odkaz odstránený-

akinom007

Vies co ja nedrzim presne tu predpisanu protikvasinkovu dietu, len jednoducho obedzujem sladkosti na minimum , pecivo jej len tmave. Ked sa takto stravujem som ok, ale akonahle si dam trebars dve deli za den uz som neni ok, dorana zacne svrbenie:(