Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Leto, aký je dobrý antiperspirant?

dazdovka666

Ja som bola dlhe roky verna gulockam od Nivey, ale teraz sa mi nahodne /darcek/ dostal do ruk antiperspirant od Avonu, taky zeleny roll on, stoji okolo 1,60 a teda klobuk dolu, fakt som prekvapena. U mna funguje super a nezanechava biele stopy.

Makaková

LILI ten prvý s aloe vera máme doma ale žeby bol nejaký výborný to mi ani nenapadlo,raz som ho skusila a prišiel mi taký ,,mokrý" neviem ,akoby neuschol,nevsiakol sa.. Pre mňa je už pár rokov jednotkou Dove original v spreji... krásne vonia ,pri všetkých ostatných ma po chvíli vône omrzia no pri tomto nie, a je aj skvelý na leto ..pre mňa je TOP ale každý máme svoje,musíš si to nájsť sama

sona30

ja som mala rada ruzovu Bioderma, roll-on, ale prestala posobit asi po dvoch rokoch, tak som presla na sprej Rexona Cotton a musim povedat, ze je fakt super! mozem len odporucit.

neste1

skuste tricka proti poteniu a zapachu, vynikajuce na leto.prestanete sa nadmerne potit. obsahuju striebro, a maju chladivy učinok. Nicia bakterie, plesne. Pozrite na internet komfort shop. Su vhodne do prace, na volny cas, aelbo na sport.

nicka12345

Ja som si kupila adidas fresh ten modry co sa tu niekde spominal a po dlhom case je to antiperspirant ktory mi celkom dobre zamedzuje neprijemnemu zapachu ( lebo uz som sa chystala kupit driclor)

Ve

Nekupujte deodoranty, ktoré sú v spreji, ničia životné prostredie

Väčšina z nich obsahuje aluminium, čo spôsobuje rakovinu prsníkov

Karina

Ja uz antiperspirantom a dezodorantom jednoducho neverim, tiez mi uz nic nezabera. Rano nanesiem a po par hodinach sa uz potim ako mys aj v chladnych miestnostiach. Momentalne mam dokonca zbierku antiperspirantov, 2xAdidas (tuhy, sprej), Garnier (gulickovy), 2x Rexona (tuhy, sprej). A nic nezabera a nezabera :(.

casanta

Ja som dlho pouzivala rexonu, ale nechavala mi na bielych trickach zlte flaky, ktore nejdu dole, potom som presla na garnier mineral fialovy aj ten po case prestal akosi fungovat, kupila som si baleu v spreji,ale to ako keby som si nic nedavala ,fakt uz neviem co by som mala kupit...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Leto, aký je dobrý antiperspirant? - Fórum - ZDRAVIE.sk