Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozhádzaný cyklus - upravit s HAK ?

Príspevok v téme: rozhádzaný cyklus - upravit s HAK ?
julča

ahojte..

po uziti ESCAPELLE sa mi (samozrejme) totalne rozhadzal cyklus a nemam sajnu, kedy to vzdy ma prist.. chodi mi menzes raz kazdu chvilu, potom zas dlho nie a tak vseljak..

chcem sa spytat, je dobre upravit si cyklus s HAK? chcela by som ju zacat uzivat aj preto, aby som uz ESCAPELLE nemusela niekedy v buducnosti zase brat.

je to tak mesiac, co som tuto tabletku uzila. samozrejme, chystam sa ku gynekologovi, ale rada by som vedela, ci ste to niektora riesili aj s HAK (upravenie cyklu).

dakujem.

maciocicka

Rozhadzany cyklus alebo akekolvek neprijemne sprievodné príznaky menzesu hovoria len o tom, ze v orgasnizme nie je nieco v poriadku. HAK stav neupravy. Podla Tradicnej cinskej mediciny najcastejsie priciny problemyov s manzesom je vycerapnie krvy a sucastna stagnacia krviv-teda zrazeniny v menstruacnej krvi. Ak krv volne nemoze prudit, nastavaju postupom casu rozne problemy - bolest, krvacanie alebo naopak zastava, nepravidelnost v cykle a ostatne neprijemne pocity. Na zaklade menstruacneho cyklu sa da vela dozvediet o stave organizmu. Muzi toto stastie nemaju. Takze, ak mate akekolvek problemy s menzesom, najdolezitejsie je si sledovat - farbu krvi a kvalitu, zrazeniny, dlzku cyklu, spinenie, vytoky. Dalsie info najdete na www.tcmclnic.sk alebo sa kontaktujte. Kazdy clovek je individualita a tak aj treba ku kazdemu zdravotnemu problemu pristupovat.
Antikoncepcia podla TCM zahustuje krv, co druhotne sposobuje spomalovanie toku Qi a krvi a s tym prichadzaju dalsie problemy - najprv na pocitovej urovni - napatie v prsnikoch, nervozita, trpnutie, bolesti hlavy a ine. Neskor tieto funkcne zmeny mozu vyustit do organovych zmien.

KOLOSEUM

DOBRZ DEN .CHCEM SA SPYTAT CO TO MOZEM MAT.POSLEDNA MENZES BOLA 8 MARCA A NA 26 DEN SME MALI S MANZELOM NECHRANENY POH STYK A ESTE V TEN DEN MI BOLO AKOSI ZVLASTNE A ESTE POTOM DVA DNI .ODVTEDY MAVAM TAKE DNI AKO KEBY SOM MALA DOSTAT A PO CHVILI TO PREJDE.MAVAM NEPRAVIDELNY CYKLUS====28,31,41,49DNOVE CYKLY.MAM NAPUCHNUTE BRUCHO A SEM TAM MA PICHA V LAVOM PRSNIKU A PO BOKOCH.ESTE SOM NEDOSTALA===DNES MAM 55DEN OD POS MENZESU.MOJ DOKTOR MI PRED VELKOU NOCOU POVEDAL ZE,SI MAM SPRAVIT TEST 10MAJA A AK NEBUDEM TEHOTNA PICHNE MI VYVOLAVACKU A DA MI TABLETKY NA UPRAVENIE CYKLU.NEBYVA MI ZLE ALE ANI PRED PRVYM TEHOTENSTVOM MI DLHSIE NEBOLO NIC.CHCEM SA SPZTAT CO TO MOZE BYT PODLA VAS.V PIATOK AKO SOM MALA STRASNE BRUCHO NAFUKNUTE TAK MA BOLEL AJ PUPOK ALE PO DLHSEJ CHVILI TO VSETKO PRESTALO.DAKUJEM.S POYDRAVOM KOPEROVA ZUZANA

nuvaring

a este mi napadlo,ze mirka tu pisala,ze na to upravenie brala wild yam.
tiez sa ho chystam brat po vysadeni hak kvoli cyklusu.

nuvaring

no neviem ci to je dobry napad lebo vela z nas sa s hak chysta skoncit lebo to prinieslo iba neziaduce ucinky.
je pravdou,ze cyklus bol na minutku presne ale to ostatne islo dolu vodou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.