Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mozgovy infarkt

Príspevok v téme: mozgovy infarkt
eviiiku.18

Chcela by som sa spytat ohladne mozgoveho infarktu. Otcovi pred 3tyzdami praskol zaludocny vred. Bol v nemocnici od pondelka do stredy. V stredu ho pusitili domov, ze je v "poriadku". Ale uz aj my laici sme si doma vsimli ze nieco nie je v poriadku. Na druhy den(stvrtok) sme ho museli zobrat sanitkou do nemocnice lebo mal mozgovy infarkt (mozgovu prihodu). V podstate ju dostal este v utorok v nemocnici a poslali ho tak domov. Cize mu nebola poskytnuta prva pomoc do 3hodin ako sa vsade uvadza. Bol v nemocnici asi tyzden a potom dosiel domov asi s 8liekmi a chodi na rehabilitacie. Ale stale pocituje bolest na celej lavej strane, ktora bola postihnuta a neciti si pravu cast hlavy. Dnes mu krvny tlak vyskocil na 230/150. Isli sme s nim na pohotovost. Chcela by som sa spytat, ze ci ma nejaku spojitost prasknutie zaludocneho vredu s mozgovym infarktom. A ci sa mozgovy infarkt moze opakovat a ake to moze mat nasledky. Dakujem dopredu za nejaku radu.

eviiiku.18

Otec to dostal uz asi tam, lebo v utorok vecer uz hovoril sestrickam ze nejak mu trpne ruka a noha. Ked prisiel domov, chodil ako opity, rozpraval od veci, nevedel sa usmiat ani sa dotknut nosa.
Ked sa opakuje mozgovy infarkt mozu byt vaznejsie nasledky?

delphia

- otec mozgovu prihodu mohol prekonat aj cestou z nemocnice, nemusel v nemocnici. a ked aj vy ste ho az druhy den zobrali k lekarovi, tak aj prejavy museli byt malo vyrazne, pretoze obvykle dochadza k poruche reci, koordinacie pohybov a dokonca moze dojst az k bezvedomiu,

- priama suvislost vredu zaludka a mozgovej prihody nie je,

- mozgovy infartk sa samozrejme opakovat moze,

- co sa nasledkov tyka, zadaj do googlu cievna mozgova prihoda a najdes plno info

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mozgovy infarkt - Fórum - ZDRAVIE.sk