neviem sa vyrovnat s mojimi prsiami

Príspevok v téme: neviem sa vyrovnat s mojimi prsiami
prsia

Som uz uplne nestastna a zufala z mojich prs. Mam len 21rokov a prsia mam ovisnute! Da sa s tym vobec okrem plastiky nieco robit? Cokolvek.. Mozno to je aj tym ze som v 17tich velmi schudla a nasledne pribrala, ale nie som si ista..tiez som neskor zacala brat HAK a prsia mi narastli, mozno narastli z casti kvoli mojej zmene vahy (zo 45 na 55) a z casti mozno kvoli HAK, no ak ano, potom sa bojim aj toho, ze ju teraz chcem na cas vysadit a ak sa mi prsia zmensia zrejme este viac ovisnu a to uz nezvladnem. Co s tym? Navyse mam teraz noveho priatela a predstava ukazat sa mu hore bez je pre mna priserna. Pred byvalim mi to nevadilo lebo ma poznal este v case ked som mala prsia mensie a neovisali, cize to ze sa zmenili som vnimala inak, ako teraz ked sa mam ukazat niekomu hned takto. Poradte mi ci sa s tym da nieco robit?

prsia

Mam C-D velkost, a s chrbticou problem nemam to by som musela mat tie prsia asi este vacsie, takze zo zdravotnych dovodov by mi operaciu poistovna nepreplatila. Teraz som sa docitala o Mammaplastike - plastická operácia prsníkov, ktora by podla vsetkeho bola vhodna pre mna. Je to operacia pre zeny ktore este nedojcili, a maju prsia poklesnute a tiez velke natiahnute dvorce kvoli tomu. Ma s touto operaciou niekto skusenost? Neviem ci sa mam na to dat. Plastiky sa bojim ako som uz spominala, ale ani take nepekne prsia mat a tvarit sa pri nich sebavedomo nie je lahke. Este by ma zaujimalo kolko moze taka platika stat?

0vecka

2 prisa pocky som to teraz cital ale som si povodne mylsle ze su male a ovisnute ... kolkatky mas?? aby sme vedeli o com sa bavime...

a s tym densom suhlasim co sa malovania tyka ... nechapem kto to vymyslel ale je to otras :) take jemne upravy sa daju ale aj tak to nijak na pritazlivosti aspon co sa mna tyka neprida a to mam 23 :)

jeanny

ak ti to pomoze ja mam ten isty problem, az nato ze moje boli ovisnute odkedy mi narastli (co bolo pomerne skoro) a uz to teda asi lepsie nebude :) ono je to dost aj tvarom, nie kazdy ich ma jak pyramidy. samozrejme tomu nepomohli ani moje vahove vykyvi. ja uz to ani neriesim, tiez ma to trapilo ale je plno inych veci co mi vadia a toto aspon bezne na ulici nieje vidno :) horsie to bude ked pride frajer ale to mi tiez zda sa nehrozi

Terezka

Ahoj,
ked máš prsia velke a ovisnuté,tak máš istotne aj zdravotne problemy,myslým bolesti chrbtice,bolesti hlavy,ruk,aj ine problémi. Ked s tym chodíš k lekarovi tak lekar ti može dat odporučanie na plasticku chirurgiu a je to bezplatne. Načo sa trápiť ked nemusíš. Ja som teraz bola a len to lutujem ze som nešla skoršie lebo som sa bála.

aluska1

hm keby som mala ja takyto problem, aka by som bola stastna

niektore baby uz fakt nevedia co so sebou..pokial nemas prsia po kolena tak nechapem co tu riesis...ci potrebujes vzbudit pozornost???

lDenzl

Prirodzena krasa je najkrajsia aj ked nic nemam proti tomu co si vymenovala .
Ako je vela dievcat pekne namalovanych,ze clovek ma pocit,ze sa taka narodila,ale ak stretnes barbinu....teda totalne umelu zenu a mala snad dvadsat rokov......mne je to odpudzujuce .