Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

male prsia

melon

Tiez mam 18 a som na tom podobne. Moja mama tiez nema nejake balony, ale normalne dvojky. A babka ma este vacsie, co som videla fotky z mladosti. To len ja nemam nic.

sydney

ahoj, neboj a,pockaj do 20tky, alebo az do 22r - ono v 18 prsia este nie su uplne finito - ja som v 18 tiez nebola bohvieco a teraz mam C (ako ono aj je to aj z antikoncepcie),ale budes to vdiet aj podla toho,aku velkost ma tvoja mamina alebo stara mama. moja mamina bola na to nariklad uplne rovnako ako ja,tiwz az po 20tke narastla,ale ona nie z tabletiek,ale predsa.tak sa nic neboj..a vobec,kazda baba je pekna taka,aka je..a hlavne si nekupuj tie tabletky ci co to predavaju na rast,to su blbosti

biopich

skus este pockat do dvadsiatky ci sa nahodou este nejako nevyvynu mozno priberes a prsia narastu. Maminu mas tiez plochu? Inak holka ma pravdu radsej male ako velke... ja by som ti z mojich rada dala. A ked nenarastu uz tak jedine plasticka operacia pretoze tabletky a masticky a ine veci zazracne su bludy... Myslim ze dievca to chce hlavne koli sebe tak ako zeny s nadmernymi prsiami sa trapia tak ssa trapia aj baby s malickymi. ked clovek s niecim nieje spokojny sebavedomie mu ide dole a tym sa aj hanbi pred okolim.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

male prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk