Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bikiny - trvala epilacia

Príspevok v téme: Bikiny - trvala epilacia
ika111

Mam velmi huste tmave a podla mna az priliz ochlepenu oblast bikiky. Holenie je hotova katastrofa, to uz na druhy den vyzera ako strnisko na tvari chlapa...depilacia je neskutocne bolestiva a zarastaju mi korinky chlpov az sa zapaluju co vyzera neesteticky no som z toho nestastna a tak rozmyslam o trvalej epilacii laserom, mate s tym nejake skusenosti? Je to skutocne trvale?
Aky je rozdiel medzi IPL a laserom?

dana100

Aj ja som bola v tom študiu SMIS, fakt je tam príjemná baba, a teraz majú akciu a aj tak majú asi najlepšie ceny v KE. Ja som si dala robiť podpazušie a stálo ma to 28€ obe

daha

Ja mam tiež veľmi tmavé chĺpky v oblasti bikín. Tri krát som bola v Beauty studiu SMIS na Letne 40 a už nemám skoro žiadne, ešte tak asi 2 x a bute to úplne super. Velmi príjemný a pofesionálny prístup. Odporúčam.

chana

Ahojte. mam vydepilovane laserom pazuchy v Chirmede a som velmi spokojna. Bolelo to, ale dalo sa to vydrzat. Mam vydepilovane uz 2 rok a je to ok. absolvovala som ale az 5 sedeni. Bohuzial som sa dala nalakat teraz na zlavu a kupila som si IPL epilaciu v Buaty Clinic na Zahradnickej 46. uplne ma nastvali. lebo za epilaciu bikin povazovali len to, co trci z nohaviciek....a vobec neriesili...co mi trci z nohaviciek na stehnach. su to neprofesionalny babraci. Nikomu NEODPORUCAM ist DO BEAUTY CLINIC NA ZAHRADNICKEJ 46. Po mojej skusenosti uz nebudem experimentovat a pojdem zasa do Chirmedu.

ika111

laserka:
kolkkozakrokov si potrebovala? Vela si za to zaplatila? kedy si si do dala robit a este som zvedava ci chlpky nezacnu znova rast po nejakom case ja tu bolest vydrzim len chcem mat istotu ze to je naozaj trvale.

laserka

tiez som bola na epilacii laserom v oblasti bikin. U mna to je vsak mensi problem, kedze mam asi vysoky prah citlivosti a tak ma to ani nebolelo, len obcas tak vyslo, ale zatala som zuby a povedala si ze pre krasu treba trpiet, zakrok netrva dlho takze da sa to v pohode...takze odporucam ti trvalu epilaciu laserom, urcite budes velmi spokojna a budes mat konecne pokoj a ziadne starosti :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.