Buduci svokrovci

Príspevok v téme: Buduci svokrovci
nathuska

Ja si nepomôžem, ale nemám ich rada....Najprv to bolo v pohode,ale ked som ich začala spoznávať....
Môj priateľ má 21 rokov,a správajú sa k nemu stále ako k malému, vôbec nie je samostatný,o všetkom za neho rozhodujú rodičia,on si to asi neuvedomuje,lebo je na to naučený a ja neviem ako mu to mám povedať. Ked mu v ničom poradím ja,on ide za rodičmi povie im o tom...a oni povedia,že lepšie by bolo niečo iné...tak on to spraví podľa nich...aj ked o tom vedia veľké H....
Ide mi to už na nervy,to ako sa do neho stále starajú...ani si nechcem predstaviť,že to budú moji svokrovci, lebo viem,že sa nám stále budú srať do života.Moji rodičia sú praví opak, chcú aby sme sa osamostatnili,začali bývať spolu...a jeho zasa povedia,že je zbytočné aby sme platili prenájom...atd...chcú ho mať asi doma pre seba,ale ja som z toho už na nervy,tak nerada k nim chodím...Ja viem, že sú to jeho rodičia,ale on už nemá 10 rokov...Nemusíte mi písať žiadne rady, len mi napíšte aké máte vy vzťahy so svokrovcami....:-)) či má niekto aj super svokrovcov,alebo sú všetci takí...

tik.tak

smutna, on ma 21 rokov a ked u nich zije, tak je normalne ze povie kam a skym ide a kedy sa vrai. Nech ide byvat na internat, ked chce byt samostatny. A ze mu nepoziciava auto? Nech si zarobi na svoje a nech ta potom vyvaza.

smutna001

Ja ked si na tých mojich spomenem, tak mam porad nervy...Vadi mi to jak je môj priatel na nich strašne závislí,všetko im hovorí,a oni ho stále berú jak malého,musí hovoriť kam ide, ako ide, s kým, kedy dojde...Ked niekde sme, nikdy mu nezabudnú zavolať. Otec mu ani auto nechce požičať, musí doma stále niečo robiť, ani so mnou preto nie je veľmi často. Vo všetkom ich počúva, ja už mám v poslednej dobe toho až po krk...A to má on skoro 22 rokov...Ja mám na nich nervy, potom som zlá aj na neho, v poslednej dobe fakt stále.On je možno na to zvyknutý, tak si to ani neuvedomuje, ale ja to vidím, ako je nesamostatný a už mi to fakt dosť vadí. Čo by ste robili na mojom mieste...?

soffa

so "svokrovcami "vychadzam pomerne dobre.so svokrom je to fajn,a svokre som rozumne vysvetlila ze si nenecham do nicoho hovorit.sice nebyvame u nich,ale aj tak,nech vie.samozrejme ze vyvolava priatelovi,ze mu navarila to a to,chce mi dat na javo,ze sa o neho "este vzdy" stara.ja jej ho predsa neberem.ale ak sa niekedy do nas stara,tak poviem tomu svojmu nech si vyberie s kym chce zit.a on ze so mnou....vzdy da na mna.niekedy na mna ziarli,ved ja ju za tych 7 rokov poznam,ale to je jej vec.nezapodievam sa tym.

Srnčiatko28

A ja som si myslela, že nikto nemôže mať takých svokrovcov, hlavne svokru :-) ako čítam, tak nie som sama. My sme si momentálne prežili dosť ťažké obdobie a moja budúca svokra sa ukázala v plnej "kráse". Dávala mi najavo, že ja budem vždy tá druhá a jej milovaný synáčik bude vždy behať iba za ňou. Bolo mi z toho zle, môjmu som to povedala, samozrejme si mamičku najskôr zastával, potom som mu dala na výber, buď ja alebo ona. Bývame u mojich rodičov. Našťastie. Keď sme u nich, tak mňa ignoruje a svojho synáčika by nedbala na rukách nosiť. Keď mu volá, tak 45 min je málo a to rozoberá samé hovadiny stále dokola. Bude to stáť veľa úsilia aspoň nastrihnúť pupočnú šnúru medzi mojím a jeho materou..

xxxx

Maruška57.......akože nič v zlom,ale to čo si napísala,je trocha od veci...Vieš,ja môjho priateľa lúbim, a len kvôli tomu,že má sprostých rodičov,tak sa mám s ním rozísť? Tak to zasa nie...

xxxx

Maruška57.......akože nič v zlom,ale to čo si napísala,je trocha od veci...Vieš,ja môjho priateľa lúbim, a len kvôli tomu,že má sprostých rodičov,tak sa mám s ním rozísť? Tak to zasa nie...

maruška57

Milé dievčatá, prečítala som si vaše príspevky a čudujem sa, prečo to znášate. Väčšinou nie ste ani vydaté, nemáte ani deti s tým mužom, žiadne záväzky, tak čo vás dofrasa pri ňom drží? Mne keby toto robil môj manžel, alebo svokrovci, niet tej sily, ktorá by ma donútila toto trpieť.Keď je taký nesamostatný, keď sa vás nevie zastať - dočerta s ním.

viki123

no tak to ja mam podobny, no nie celkom rovnaky problem. moja svokra je tiez pripad, to "o tom-potom"...ale priatelova babka!!!! Byvame da sa povedat, ze s nou. Ma sice samostatne byvanie, hned vedla nas, ale u nas je nasackovana pravidelne. Do vsetkeho sa stara. Cely den premysla nad tym, co da priatelovi robit, ked prideme z roboty (mne tiez). Vsetko musi byt podla nej. Do vsetkeho keca a stra sa. Najlepsie na tom je to, ze ona hra neskutocne divadlo. Tvari sa ako neviniatko, pyta sa ma ci mi nebude vadit to a to...a ked je poviem svoj nazor, aj tak si urobi po svojom. Ide ma z toho rozhodit. Niekedy mi je az do placu! Uz len ked ju vidim ako sa smatle ku nam dovnutra obuda v papuciach, co nosi povonku!!!

bodynka

Ahojte baby . Ja som kedysi mala takeho rpiatela co sa jeho mama tak plietla stale a stale od neho nieco potrebovala vsetko dirigovala a ja som sa s nou nikdy o nicom nevedela rozpravat.
Potom sme sa rozisli a ked som stretla jeho mamu jooj ako nadavala na moju nastupkynu , preco ? lebo ta jeho mame vedela povedat : nestarajte sa do nas a tak. Ale oni sa osamostatnili potom.
Teraz mam super nastavajucich svokrovcov. Jeho mamina je starostliva ale do nicoho sa nemiesa a nastastie priatel neda na nu ale na nase rozhodnutia. Ale ked sme spolu zacali volavala mu ci neni hladny a take veci , az som skoro ziarlila ale to som ju este nepoznala :D