Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chronicky zapal mandli?

Príspevok v téme: chronicky zapal mandli?
natalia2412

mate s tym niekto skusenost?
mam problem ze na podnebnych mandliach sa mi stale vytvaraju take zlto-biele capy ktore strasne zapachaju... problem je hlavne v tom ze ten zapach mam v celej ustnej dutine a nemozem sa toho zbavit, chcela som sa opytat ohladom nejakych osvedcenych tipov ako sa toho zbavit...

natalia2412

no ja to uz mam cca pol roka, myslim tvorenie tych capov... a v poslednej dobe sa to len zhorsuje v noci sa budim na to, ze sa mi uvolnia capy a mam ich v ustach ....

aluska1

a prestala som si vytlacat tie capy..lebo ked si do toho stale rypes tak si tam sama mozes zaniest tu infekciu...kedze mandle nepracuju tak ako maju tak su aj viac haklive a aj z takejto blbosti mozes mat zapal

aluska1

zuzic nie...vobec nic..vtedy som brala antibiotika ale odvtedy vobec nic...ale je mozne, ale to je len moja domnienka, ze by to mohlo byt zo zinku...totiz to mne to obvodna odporucila na imunitu, vtedy ked som mala tuto anginu poslednu..ale ja bezne uzivam zinok na vlasy a nechty, uz dlhodobo..jedine zeby to malo vplyv..ale inak som vobec nic nebrala

aluska1

ja som to mala tiez, krcna ma neustale presviedcala aby som si dala vybrat mandle, lebo podla nej som mala chronicku anginu...mandle som si vybrat nedala, pretoze moja mama s tym nesuhlasila..a od tej poslednej anginy, ked mi toto povedala krca, som uz ziadnu anginu nemala a ani tie capy nemavam, a to uz su 4 roky

takze moja skusenost...nie vsetko sa musi riesit skalpelom

a inak tie capy si nevytlacajte..cim viac si to budete vyberat, tym viac sa vam to bude robit...a zbytocne si drazdite mandle..

naty63

Toho sa nezbavíš pomôže iba vyber mandli. Ak si tie guličky vyberieš o nedlho ich tam budeš mať znova. Je to sposobene tým že tie mandle už nie su uplne v poriadku preto sa tam tvoria tie čapy. Ja som ich tiež mavala a krčna mi, teda ja som ju požiadala aby ma odporučila na vyber mandli a odvtedy mam pokoj. mala som diagnozu, že chronicky zapal. takže tie mandle mi boli aj tak na nič.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chronicky zapal mandli? - Fórum - ZDRAVIE.sk