hiv

Príspevok v téme: hiv
jany

chcel by som sa opytat ci by beznymi testami v nemocnici po obdere krvi zistili hiv a ci si myslite ze som mohol nieco dostat ak som mal mozno 15 sekund nechraneny analny styk s dievcatom v bordeli ale bol to podnik na urobni kde kazde dievca chodi na prehliadku myslite ze by som sa mal ist dat vysetrit?

aluska1

a nerobia sa nahodou testy na hiv pocas predoperacneho vysetrenia???podla mna hej, ved ten operujuci doktor by takuto informaciu mal vediet...uz len kvoli tomu keby sa nahodou infikuje napr porezanim...
ci?

jany

ale myslis ze je velka sanca ze to mala ako ked tam hovoria ze maju testy tie zeny kazdy tyzden a bola mlada mala asi 20 rokov

jany

ono je to uz po 5 mesiacoch ako ja som na take vobec nemyslel vtedy som riesil ten pneumotorax ani by ma take nenapadlo ale vcera som videl jednu relaciu a mi to vrta v hlave a nechcem dakoho nakazit a ono to ked som nemal gumu tak to som ho ani poriadne nedal dnu lebo som bol opity a nebol tvrdy myslis ze sa da nakazit aj ked nieje hlboko dnu myslim pri analy?

jany

a myslis ze to mozem mat aj ked som nemal ziadne priznaky akurat po tyzdni som mal pneumotorax ale ten sa v priznakoch neuvadza ale ten myslim ze bol ked som dal alkohol na tabletky

lDenzl

Test sa robi zvlast. Pri beznych odberoch sa to nikdy nerobi,ani pri neviem akych narocnych.Proste je to osobitny ukon toho testu.
A v bordeli.....riziko je vzdy,aj ked tam je o nieco mensie ako na ulici.