Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pevne stolicky pre akcnejsie dvojice

Príspevok v téme: Pevne stolicky pre akcnejsie dvojice
AdamKrt

Neviete odporucit nejake slusne a hlavne pevne stolicky ? Kto skusal v dvojici milovanie na stolicke a trochu sa odviazal, vie, ze kvalita stolicky je velmi dolezita, aby nedoslo k urazu...

Vela dnesnych stoliciek je totiz dimenzovanych tak na jedneho cloveka a nepocita moc napr. s dvoma ludmi, ci nejakymi extra pohybmi na stolicke :)

Nieco take, co sa nerozpadne po par pouzitiach :)

AdamKrt

agaven ja:

vdaka za tip. To je velmi dobra pripomienka...

Niektore sedaky boli sice evidentne mizerne, ale u niektorych som si to nevsimol. Postavit sa na to a preborit, c vybit si na tom zuby, alebo sa dokalicit, by iste nikoho nepotesilo.

agaven ja

adam krt ak ti daju super link tak super . Ja mam stolicky a už maju asi dva roky . A ked som sa postavila hned bola drievotrieska v cudu.Ja som mala a ked mam len 154cm. a skrina ma viac ako ja a terba tam davat pradlo atd.. Tak super to este nepisem o polievani kvetov .No a už mi davali jenu novu drievot. nic potom lesiu ze vraj hrbusiu no viec o mam teras plech antikor hrubsy a potom sedak tak už nelamem a neprepolujem sed.. ...preto kukaj aj na sedak lebo ked sadnete atd.. tak za 5 minut ste prepadnuty medzi kovom hehe nic v zlom ..je a pardon za chyby nejdem sa vract a opravovat ich ...sedak ... pozor na ten ci bude drveto. drevo kov ...

AdamKrt

Nemyslim, ze dlzka je zas nejaka extra vyhra. Niektore pozicie byvaju potom trosku problem, ked to priatelku obcas zaboli, ked si clovek na to neda pozor :(

nexus: ale toto je diskusia o stolickach, tak si prosim zaloz inu temu, ked chces diskutovat stale o niecom inom.

nexus

..no sak ked sa na tebe moc hadze, tak asi nic neciti :))))to ta nenapadlo? keby tam mala poriadny budzogan, tak si dava pozor :)lebo to zevraj boliiii..

AdamKrt

nexus:

Ked sedim na stolicke, tak v tejto pozicii sa da menej aktivne prejavovat. Na druhu stranu, ked je partnerka nado mnou, tak ju musim tisit, ze sa stolicka zlomi, lebo uz citim, ako to ma na male. Na niekoho treba pomaly, na niekoho rychlo. Co vsak vie vsetko pokazit, je zlamana stolicka a prerazene hnaty, alebo kus zeleza, ci dreva niekde v nohe - pocast toho najlepsieho :)

Neviem, ako rozmyslas, ale Tvoje uvahy idu mimo. Staci najst stabilnejsiu stolicku...

nexus

..pan Krt co sa hned prihlasuju za geja? :)to som nepochopil...este raz si precitaj moj prispevok...
ja som tvoje prirodzenie nevidel, ale verim, ze ho mas :))))))))

no velkost ma spolocne to, ze s velkym nastrojom nemusis zrovna zburat cely barak, a zamestnat desat stolarov s kyblom gleja,
ale pekne pomalucky, potichuucky dosiahnes partnerkyn onee.. organizmus..to je fiigel, coo? :))

AdamKrt

nexus:
neviem clovece odkial beries taketo informacie, ale nepatrim medzi 4 percentnu mensinu, aby si ma mohol vidiet v sprche :-) Ci bezne hladis ako chlap dalsim chlapom na prirodzenie ?

Skus sa este zamysliet nad tym, co ma spolocne nejaka velkost, ci uz mala, ci vela s pohybmi a stolickou... Mala napoveda - ano, nic to nema spolocne.

nexus

pan Krt, ty asi niesi moc obdareny.... ked chces robit s malym saskom velke divadlo, daj si pozvarat stolicku z titanovych zliatin a nechaj si ju zabetonovat do podlahy...:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.