Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Deo crystal mineral

Príspevok v téme: Deo crystal mineral
sharon 55

na jednej stránke som nasla tento výrobok proti poteniu.mozete mi napisat niekto,kto ho pouzíva a aké mate s nim skusenosti a či je skutočne taký super a neskodný ako sa o nom pise na stránke/deo crystal/dakujem
uz dlho hladam niečo učinné na leto čo naozaj učinkuje a zmiernuje potenie...

Festy111

Pouzivam to. Vydrzi to viac ako rok. Mam jeden z dovolenky na balkane ten mi vydrzi asi aj dva.
Treba si vybrat prirodny deocrystal(potasium alum) pozor na synteticky vyrobenu latku amonium alum, hovoria, o nom ze je prirodny ale vyprodukovany je laboratoriami. Deodorant z potasium alum stoji na Slovensku okolo 8e na internete a cez 10e v kamennej predajni. Kto ma cestu do Bulharska rumunska tak si kúpte v tamojšej dm. Minuli rok som si kupil v Bukurešti deodorant ktory mam dodnes. Stal tam v prepocte tak 4e. Ak sa mi podari najst tento rok v podgorici alebo v tirane dmku tak tam bude mozno este lacnejsi. Ak by ste chceli niekto vediet ktora znacka je prirodna a ktora obsahuje synteticky vyrobenu latku mozte mi napisat.

ondroGL

Značku SANTE preferujem dosť dlho, pretože som hľadal niečo prírodné a nie drahé. Takže vyskúšal som od nich nielen deodorant, ale aj zubné pasty. Dobrá vec. Nemusíme za všetko čo je prírodné platiť toľko peňazí, veď treba si uvedomiť, že v dnešnej dobe BIO a aj označenie prírodné je biznis a to na vzostupe!!!

anabelinka

Ja používam a som maximalne spokojna s dodorantom znacky Sante - Kryštálový deodorant stick alebo Sante - Kryštálový deodorant roll on
objednávam si to zo stranky www.krasnadoma.sk

jan Čadca

Dobry den,

ja odporucam jednoznacne deocrystal.sk , toto je jedeny produkt, ktory skrotil moj telesny pach :-) .
Vyskusal som uy asi 6 druhov, moje pachove bunky su skrotene a ja som nesmierne povdacny . Urcite iba on nich budem brat. Teray som si objednal spray pod pazuchy tak uvidime.
Pekny vecer

Jan

Ella Šingliarová

píšem Vám po vyskúšaní deodorantu Bio Krystal bez aluminum,od alassalabeauty ktorý som si pred pár dňami u objednala.
Je vynikajúci a som s ním maximálne spokojná!
Môj manžel bol však veľmi zvedavý a hneď ho chcel vyskúšať :) Taktiež sa mu veľmi páči a je prekvapený z jeho účinkov. Dneska objednala ešte jeden, aj pre neho :)

liliana 665

Dobry den, zaujala ma tato tema:-)
Ja pouzivam spray pod pazuchy , je to podobne, ako deocrystal, len sa to nastrieka idem. Vyborna vec, prakticka, aj do kabelky. Maju to na deocrystal sk , predavaju to od minuleho roka, bez parabenov, nevonia to vobec, s aloe vera a kamilkami to je . Vyborne, odporucam.
Pekny den .
LILI

Lesana 36

Čisto prírodný dezodorant, Bez parfumácie, Ideálny pre citlivú pokožku so sklonom k alergiám,Nezanecháva biele stopy na oblečení. Nadmieru spokojna
www.alassalabeauty.sk

lucia 80

Ahoj je skutočne super deocryštal,môj manžel sa strašne potí,,crystal mu pomáha, použivam už 4 mesace,sme spokojný:):):)mám ho od alassala, špičkové bio prírodná kozmetika.Skvele odporučam.
www.alassalabeauty.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Deo crystal mineral - Fórum - ZDRAVIE.sk