Dôvera

Príspevok v téme: Dôvera
niki9

aojte mam taky problem .. mam priatela uz rok a pol ..mali sme strasne krasny vztah no na zaciatku sme to obaja nebrali vazne ..ja som ho strasne sklama ..velmi som mu klamala..velmi vela..a on mi teraz neveri ..natarala som mu tolko klamstiev ze to sa asi ani spocitat neda :'( a ja ani neviem preco ..ale vsetko sa zmenilo ..ja ho teraz tak strasne milujem uplne celym srdcom a velmi chcem aby mi veril..neklamem mu vobec v nicom ani v najmensich blbostiach ale on mi stale nedoveruje a viem keby mi zacne doverovat by sme boli spolu strasne stastni..on si mysli ze ja budem s inymi a preto mi nechec verit aby sa znova nesklamal.. ale ja to nikdy nespravim ..strasne som sa donho zamilovala..ale on to nepochopi..on ma stale v sebe to ze som ho klamala..ako mu mam dokazat ze mi naozaj moze verit ..strasne tuzim aby ma bral tak ze SOM LEN A LEN JEHO NIKOHO INEHO ..:'( viem ze som to s tou doverou pokaslala ale starsne sa bojim ze ho stratim.. a ja viem ze aj on mna miluje..skuste poradit mate nekto skusenosti?? dakujem

Pyzamo123

Klamstvo dokaze nastrbit doveru. Na druhej strane si isto aspon v kutiku duse je vedomi toho ze si bola k nemu uprimna. No ten prvotny sok z toho ze si mu klamala a ktovie v com vsetkom... Vztahy by mali byt zalozene na dovere a uprimnosti. A ak si k nemu nebola uprimna necakaj ze ti teraz bude on doverovat. To ze si sa ty zmenila a zacala si byt k nemu uprimna neznamena ze aj on bude teraz ako si to ty predstavujes. Ber to tak ze si spravila dost velky a vyznamny krok k tomu aby vas vztah bol zalozeny na dovere. Chce to len cas.

bibba

to sa inac aj zle cita "klamala a klamala"... nehnevaj sa, ale naco si teda tolko klamala a co si vlastne cakala, ze aky bude, ked zisti pravdu otom ze si bola taka klamarka na zaciatku... hlupe, hlupe, naozaj...

niki9

oprava!!! dalsia sanca..spravila som to najlespie co som mohla spravit vysypala som vsetku pravdu.. co som mala spravit uz davno..uvidime co bude :)

niki9

orionka: kks vsetko sedi az po to manzelstvo..uplne vsetko..si trafila.. :((

uhlie: ale aj on klamal nie len ja ...len on svoje chyby nevidi a ja mu ich vycitat nechcem..nechcem ho trapit lebo ked ho trapim trapim aj samu seba..

AdamKrt: ..to mi je luto :( ale urcite to lutuje ked ta miluje..len teraz ide o to ze ja mu uz vobec v nicom neklamem..a on stale neveri :( ja viem ze je to tazke ze dovera sa tak lahko neziska ..ale idem sa zblaznit..kazdym dnom ma podpichuje a nevem ci to stym mysli vazne alebo zo srandy a zbytocne sa hadame :( je to zle..ale strasne sa milujeme..

AdamKrt

niki9:

ako keby to pisala moja priatelka. Mne sa stalo presne to iste, ze mi klamala v zasadnych veciach a potom, co tvrdila, ze uz hovori pravdu, klamala znova a znova. Niekolkokrat. Takze chapem Tvojho priatela...

Mozem len dodat, ze dovera sa buduje dlho, ale stratit sa vie rychlo... A stavat ju na zrucaninach je ste tazsie...

uhlie

To je zaujimavy pribeh. Ked si ho strasne klamala, tak ako ti moze verit? Ty veris niekomu, kto ta klame? Clovek, ktory veri niekomu, kto ho klamal a vie o tom je hlupak. Takze, keby ti on zacal verit, tak by to znamenalo, ze je hlupy. Sa divim na ake ko..tiny sa tu budu este niektore zienky schopne opytat.

orionka

skutocny pribeh:na zaciatku vztahu ona nechcela vsetko o sebe povedat,pretoze sa vobec nepoznali a ona chcela byt opatrna,on naivny a zvedavy si domyslal a casto aj nespravne...ked ho lepsie spoznala,tak sa postupne dozvedel vsetko,no on sa hneval,ze sa nedozvedel uplne vsetko od zaciatku...az po vyse roku sa dozvedela,ze sa nemal pravo hnevat,prave naopak,uplnou nahodou zistila,ze ju cely ten cas klamal,na zaciatku vztahu bol neverny fyzicky a neskor sa dusoval,ze iba virtualne aj s inymi zenami,ale to uz boli manzelia a mali spolu dieta,ona mu uz prestala verit a opovrhuje nim za to,ako sa zachoval,no zaroven ho aj miluje a trapi sa...

bleee

dufam, ze nemas viac ako 15 rokov.... Neostava ti ine, len sa zo svojich chyb poucit a viac ich neopakovat. Ich dosledky su take, ake su - priatel ti neveri a bude este dlho trvat, kym ti uveri. Ak vobec... A nijakou silou ani snahou tento jeho proces neurychlis, s tym sa zmier

niki9

ale ide aj o to ze aj on mne klamal ..bolo to take vzajomne a teraz vsetky moje klamstva vysli na povrch no ja viem ze jeho klamstva zostali tak a nechecm sa k nim vracat elbo by sa to zhorsilo ..keby mu zacnem nieco vytykat zacal by on do mna a bolo by to dost zle lebo to neznesiem..
klamala som ho na zaciatku lebo sme sa obaja nebrali vazne ale nechela som len potom to uz bolo vaznejsie a vaznejsie a ja som mala problem najprv bolo vsetko krasne no posledne mesiace sa vsetko dobabralo lebo vsetky klamstva vysli na povrch..viem ze som spravila strasnu picovinu..a lutujem to strasne uplne z celeho srdca ale strasne sa milujeme a nevieme bez seba byt ..
a to ci som zrela na vztah viem sama velmi dobre mozno som vtedy nebola lebo som bola jebnuta ze som si nevazila co som mala..ale naozaj v tomto plati ze " nevies co mas kym to nestratis" no mne dal druhu sancu a ja som ho nestratila a mam sancu vsetko napravit..len neviem ako ..ked uz sa naozaj snazim ..a stale neviem co mam robit .. :(