Dieta a cesnekove tabletky.

Príspevok v téme: Dieta a cesnekove tabletky.
agaven ja

Moze dieta cesnekova tabletky. Mam tu Med pharma cesnek 1000mg . Pisane deti od 3 rokov až mozu uzivat. A denne davka je 1 tabletka .Ale ja som zaludkarka a ked som si dala tabletku tak je mi zle až,až . Ja neviem vi jej nedat na polovicu. Je to v zelatine a ten olej nakapkam do pohara a dam s cajom . Dalsiu cast s tej jednej tabletky zase dam dalsi den.Aby to nebolo silne . Nasla som ze niekto daval detom cesnek kili mrlam .A zase som nasla aj to ze niektore vyrobky nesmu deti .Zase citam dobre na tlak srdce aj imunitny system .Dakujem za radu.

lDenzl

agaven......to mi pride ako voniat cinsku obuv .
Sorry,ale podla mna skodi to ako slak.
Skus neverit veciam co ti niekto len tak poradi,alebo si precitas na internete. Tu toho ja citam tolko,ze mi rozum zastava.
Tak ako ceky......alternativny liek na rakovinu co zaberie.
Ale to,ze clovek umrie na taketo praktiky......to uz sa nik nedozvie,lebo zaznam neexistuje. Preto aj Velka Britania prijala zakon proti alternativnej liecby z dovodu ziadnej kontroly .
Clovek sa v uzkych snazi riesit zivot aj tym smerom,ale cesta tam nevedie.

agaven ja

kaslem už na to vsetko je toxicke a to jedine ako tak zabralo aj na hnisavu anginu aj mne aj jej až nato ze zase to ma asi tak co už aj vypar z aut je skodlive a co už aj ozon nase uv nas oziaruje cierna diera a slnko atd.. keby som sa vsetkeho chytala tak mi scvokne ze zijem kde je vsetko toxicke a nebezpecne

[zruseny12]

...ano,ale je to toxicke....no,ale ak tebe to nevadi,tak to je uz na tebe...
...ja osobne ked pridem do cinaku a su niekde v cinaku viac citit za tym formldehydom veci,okamzite ma rozboli hlava,zacnu ma palit oci a zacnem smrkat,kaslat,slzit a musim ist z toho obchodu prec,lebo by ma asi trafilo...

agaven ja

neviem mne to dali a este riedene v tmavej Formaldehyd [upraviť]Solutio formaldehydi (obsahuje 35-38% formaldehydu)
Vo forme roztoku alebo pár ničí baktérie, mikroskopické huby a niektoré vírusy, pri dlhšom pôsobení (hodiny) aj spóry. Dráždi kožu, často senzibilizuje. Pre vysokú toxicitu sa používa prakticky len ako dezinficiens (dezinfekcia prádla, šatstva a pod.). Možno ho použiť k hrubej dezinfekcii stolice a spúta.

Je súčasťou kloktadla GA-FO a roztoku pre uchovávanie nástrojov (Solutio Galli-Valerio). S karbetopendecíniumbromidom súčasť zloženia prípravku Dezident k rýchlej dezinfekcii lekárskych nástrojov.

flaske ..a kloktat

agaven ja

neviem mne to dali a este riedene v tmavej Formaldehyd [upraviť]Solutio formaldehydi (obsahuje 35-38% formaldehydu)
Vo forme roztoku alebo pár ničí baktérie, mikroskopické huby a niektoré vírusy, pri dlhšom pôsobení (hodiny) aj spóry. Dráždi kožu, často senzibilizuje. Pre vysokú toxicitu sa používa prakticky len ako dezinficiens (dezinfekcia prádla, šatstva a pod.). Možno ho použiť k hrubej dezinfekcii stolice a spúta.

Je súčasťou kloktadla GA-FO a roztoku pre uchovávanie nástrojov (Solutio Galli-Valerio). S karbetopendecíniumbromidom súčasť zloženia prípravku Dezident k rýchlej dezinfekcii lekárskych nástrojov.

flaske ..a kloktat

agaven ja

ved mam co mama ko som pisala a je to dobre na kloktanie ale tusim to je aj riedene to povedala lekarnicka ze musim pockat kym to nariedi a tak to mam vo flaske aj pisane to tam je lebo je to dobre na hrdlo a nebudem stale tie drahe pytat stoptusin atd a ta flaska je velka a das len 10 kapiek tak to budem mat asi aj na dva roky skoda ze tu nieje lekarnicka no co už ale aspon to jej pomaha kazdy vecer klokta a neskriabe ju to ako ine nezaberali ani jox stopangin a ine ,, preto pisem ze primatka mi to pretpisala a este aj ine poradila ale co už len cakam co a ako ..

[zruseny12]

..davala som to tak ako ty si napisala ***formaldehyd kloktadlo***do google.sk a ked som si precitala, co je pod FORMALDEHYDOM napisane...tak mi to staci...a aj pocula som raz v radiu ako o tom hovorili,ze je to vysokotoxicka latka...a je dost nebezpecna...

agaven ja

viete kolko mate stranok ved pisem dajte do googla formaldehyd kloktanie atd vam o tom vyhodi aažaž akysi duchovy ostrov atd... vsade vyhodi aj ako kloktadlo