Dieta a cesnekove tabletky.

Príspevok v téme: Dieta a cesnekove tabletky.
agaven ja

Moze dieta cesnekova tabletky. Mam tu Med pharma cesnek 1000mg . Pisane deti od 3 rokov až mozu uzivat. A denne davka je 1 tabletka .Ale ja som zaludkarka a ked som si dala tabletku tak je mi zle až,až . Ja neviem vi jej nedat na polovicu. Je to v zelatine a ten olej nakapkam do pohara a dam s cajom . Dalsiu cast s tej jednej tabletky zase dam dalsi den.Aby to nebolo silne . Nasla som ze niekto daval detom cesnek kili mrlam .A zase som nasla aj to ze niektore vyrobky nesmu deti .Zase citam dobre na tlak srdce aj imunitny system .Dakujem za radu.

[zruseny12]

...ja by som jej radsej ubrala z mliecnych vyrobkov...ale davat dcere formaldehyd?a vedome by som nikdy neurobila...neviem,je to tvoja vec,lebo chapem ta,si uz bezradna a chytas sa vsetkeho...

[zruseny12]

...ano pozrela som si to aj precitala,ale co ak toto jej skodi,ved tam dole potom pisu,ze drazdi kozu,preto sa moc nevyuziva,len na ucely ine...
ved to je toxicka latka...no neviem,ja by som jej to prestala davat,ale sak to je na tebe...

agaven ja

daj si formaldehyt kloktat a uvidis co tam vyhodi ti mne to vyhodilo wikopedia a aj pisane ako kloktadlo daj so formaldehyd a kloktat a hned naskocilo

[zruseny12]

stale mi vrta v hlave ten FORMALDEHYD
CHOD NA goole.sk A DO VYHLADAVACA SI DAJ
***FORMALDEHYD A JEHO UCINKY NA ZDRAVIE***
...tam si najdes nejake stranky na tuto latku

[zruseny12]

...az ked som druhy krat otehotnela,este tehotenstvo som mala perfektne/ked nepocitam to nestastne trpnutie prstov a tu radu od sestricky,kde mi poradila jest vela mliecnych vyrobkov koli vapniku/lebo to prakticky bolA VELMI ZLA RADA...tam sa malo zistit preco mi trpnu prsty a nie poradit bez vysetrenia...ale ja som jej nemala dovod neverit,tak som poslusne jedla qanta toho...sak som tu uz pisala toto...

[zruseny12]

...ja som mala tiez stastie na vselijakych lekarov...len ja som nebola chora,bola som uplne zdrava az kym som po druhy krat neotehotnela,takze ja som po lekaroch moc nechodila...az po porode...
inak trochu som chodila ked som sa prestahovala z vychod.slov do sevr.ciech okr.MOST tam bol iny vzduch atd.popilek...tak mi trochu robilo problemi,ale mala som dobreho podnikoveho lekara,ale ked sa opil tak predpisoval bludy...na jeho recepty jeden cas nechceli ani vydavat lieky...ale inak to bol perfektny lekar,chceli ho aj do vojenskej nemocnice do PRAHY,ale koli chlastu ho nezobrali,sak aj koli chlastu odisiel na druhy svet...
mala som aj problemi zenske,ale tak zacala som zit s manzelom a boli trochu problemi potratila som atd.ale mala som stastie na lekaroch a sestricky...bola som tam ako doma,sestricky som strihala atd.
a potom som mala dlho pauzu od lekaroch ja som nikde nechodila zo sebou mala som klud-ZDRAVIE SLUZILO NA 100%/ale zo synom som zacala chodit ked zacal chodit do skolky...

[zruseny12]

...no,zihlava je velmi dobra na krv...mne vcera lekarka povedala,ze mam vyborne vysledky na urcite zlozky krvi,ze malo ktora zena ma take v mojom veku...ale bodaj by som ich nemala ked uzivam doplnky,psyllium atd.a to psyllium cisti creva a potom sa lepsie vstrebavaju vit.a miner.aj dostatok zeleza mam a to som bola ANEMICKA...TAKZE TU VIDNO,ZE NA NIECO TIE VECI SU...A LEKARKE VERIM,LEBO JE TO VELMI VIDNO SKUSENA A NEPOUZIVA LEN CHEMIU,ALE POKUSA SA POMOCT AJ IMYMI VECAMI PRIRODNYMI...
CLOVEK SI MUSI BYT LEKAROM AJ SAM,ALE LEKARA NESMIE ZAVRHOVAT,LEBO STALE HO POTREBUJEME,ALEBO NEVIEME KEDY HO BUDEME POTREBOVAT...

vcera bol u lekara taky dedko a mal ist na operaciu z nohou a jedna pani sa ho pytala a vy sa nebojite a on na to A COHO?a mal pravdu,co sa bude stressovat,ked sa ma nieco stat sa stane a zb.sa stressovat pred operaciou...a bol to dost stary dedko...no,mame vselijakych lekarov ako aj inych odbornikov nie je to len v lekarstve...dalo by sa o tom diskutovat...

agaven ja

no veru hej a este mi museli davat krv lebo obvod gynekol. som hovorila ze odpadavam co mi povedal ze koli tehotne. a mavala som nizsi tlak . A ked ma chystrali na operak tak zistili ze som dost chudokrvna ale nekrvacala som moc tak ju nedali mi ale cosi som som jedla cviklu zihlavu koli mlieku tak som radsej nic nechcela uzivat nic