Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kučeravé vlasy

Príspevok v téme: kučeravé vlasy
essmi

dobrý deň ja mám problém s kučeravými vlasmi.vždy keĎ si umyjem vlasy a ráno sa zobudím mám zo spodu vlasov kučeravé vlasy a tie mi sposobujú aj velký objem takže vždy ráno mám vlasy asi 15 centimetrov od hlavy v skratke mám ,,výbuch" :).. nepoznáte niečo na menší objem vlasov okrem žehličky?

werun

Ja mám tiež kučeravé vlasy. Keďže je známe, že brčkane majú problém so suchými pačesami, snažím sa ich čo najmenej ničiť. Väčšinou si ich nechávam voľne preschnúť. Po umytí ich trošku pomačkám s uterákom, aby sa vsiakla nadbytočná voda (pozor, nešúchajte si ich!), potom ich nechám nejakých 10 min. preschnúť, opatrne rozčešem, hrebeňom nanesiem tužidlo, v predklone si ich prstami pomačkám a nechám voľne uschnúť.
Samozrejme, keď mám naponáhlo, musím siahnuť po technike. Rituál je rovnaký, no nakoniec ich vysuším pomocou difuzéra, resp. len tak sušičom (nie v predklone, aby som nemala výbuch). Vlažný pomalý vzduch fúkam zospodu. :)

inga22

Ahojte,

presne ako píše Cumliceq. Nikdy nechoď spať s mokrými či ešte vlhkými vlasmi. Ja si tiež musím dávať pozor, kedy si vlasy umyjem. Večer či akokoľvek pred spánkom nie. Nech stihnú voľne preschnúť.
Ja používam vždy masku, po umytí na mokré šupsnem penové tužidlo, mierne presuším difuzérom, nie dosucha, potom sú také suché, krepovité. A nechám voľne doschnúť. Nanesiem olejček na ne, nech nie sú také suché a hotovo.
Ono tá starostlivosť je o čosi horšia, zdĺhavejšia, fakt som v kúpeľni hodnú chvíľku keď si vlasy umývam, no oplatí sa, nemusím si účesy vymýšľať, ráno vstanem a som upravená (teda väčšinou).

Prajem veľa šťastia s tými kučerami neposlušnými :)

CumliceqxD

ahoj mam 14..pokial si umyvas vlasy vecer a vysusis si ich a ides spat,tak to neni dobre..pretoze vlsy mas vo vnutri stale vlhke..preto si ich ja vzdy umyvam poobede:)..a este na vyrovnanie pomahaju pripravky napriklad od nivea a to su take tie uhladzovacie...ked si ich das a prejdes zehlickou mas ich rovne:)..a to ja mam co hovorit mam dlhe vlasy:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kučeravé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk