bezradna mama

Príspevok v téme: bezradna mama
stela12345

Prosim Vas o radu.Moja 18 rocna dcera mi vcera oznamila ze je tehotna s chlapcom chodi skoro rok viete si predstavit co sa vo mne odohralo.On ma tiez 18 rokov obydvaja este studuju dcera ma pred sebou este dva roky potom chcela ist este na vysku ak by ju zobrali a teraz toto.Na internete si pozera videa o interupcii a vidim ze sama nevie co robit a ja co som v zivote bola proti potratom som jej vravela nech ide lebo si dokazi zivot ja im pomoct neviem tiez mam dve operacie pred sebou.Bojim sa ze nebude raz moct mat babetko a mne to bude vycitat.Ale je velmi mlada zivot ma pred sebou viem ze to dieta za nic nemoze ale vidim ze sa rozhodla pre potrat lebo cakala ze chlapec bude inac reagovat a on s potratom hned suhlasil tak si myslim ze sa v nom sklamala lebo mi vravela ze keby on zabojoval neda si prec starsne mi je nanic milujem deti a teraz takto jej radim citim sa blbo

luciaaaaaaa

mate to naozaj tazke. ty ako mama vies aka je situacia, poradila si jej to co sa ti zda byt najrozumnejsie. ona aj jej priatela maju uz po 18tke takze by sa mali rozhodnut oni ..

poznam presne taky ist pripad.. chlapec sluboval ze s dievcatom ostane a ze sa vezmu ked sa narodi dieta, lebo nechcel aby sla na potrat - jeho rodicia boli silne porti tomu.. ostal s nou, to ano, ale len kym sa dieta nenarodilo. potom sa na nu uplne vykaslal. takyto mladi nemaju este vela zodpovednosti

niekto

myslim ze by ste sa maly o tom vsetci porozpravat

co sa studia tyka nieje problem ho prerusit a dokocnit az bude dieta starsie

ked sa mam priznat nechcel by som byt v takejto situacii ja by som sa o svoje dieta v kazdom pripade postaral ale ja uz nemam 18 ...

mia134

Je to tazka situacia, hlavne ak vase presvedcenie je v prospech dietata a proti potratom. No musite zvazit pre a proti, ak by to dieta malo trpiet nestabilnou situaciou v rodine a podla toho co pisete tak pravdepodobne coskoro aj bez otca- 18 rocny chlapec sa s takymto niecim tazko vyrovna a zotrva pri partnerke- tak naozaj netreba prilis dlho zvazovat. Cim dlhsie to odkladate, tym bude zakrok invazivnejsi a pravdepodobnost neplodnosti alebo rizikoveho tehotenstva v buducnosti vyssia. Nepisete v kolkom je tyzdni, ale verte mi, ked uz sa to ma stat,tak cim skor tym lepsie pre dceru aj jej buduce deti.