z gymnazia na strednu skolu...

Príspevok v téme: z gymnazia na strednu skolu...
majka209

Chcela by som prestupit zo 4.rocneho gymnazia(teraz som v 1.triede) na PaSA-pedagogicka a socialna akademia-studijny odbor pedagogicke lyceum...na gymnaziu to nezvladam najme za fyziku, chemiu a matiku...skor ma zaujimaju humanitne predmety ake sa ucia na tejto akademii.
Mate niekto podobne skusenosti?
Prestupil niekto z gymnazia na strednu skolu?Da sa vlastne takto prestupit??
potrebujem poradit a na gymply zostat nechcem...

dobra vila

Ak uz teraz v prvaku nevies fyziku, matiku, chemiu, tak asi ozaj prestup, lebo predpokladam, ze v buducnosti s tym nechces mat docinenia. Za to stredna odborna skola ti bude sluzi viac, pokial sa rozhodnes zamestnat uz hned po strednej - budes kvalifikovana. Nemas uz nejake napady, co by si chcela po skonceni robit? Lebo s tym maju aj baby pravdu, ze na VS ti to da viac. Aj ked nechces robit nic s matikou, na strednej odbornej nebudes mat ani predmety ako dejepis, geografia, biologia... Iba prvy, alebo prve dva roky a keby si sa v buducnosti rozhodla pre skolu, kam to bude nevyhnute, tak to bude zas skoda. Ale zas nic nie je nemozne...
Ja som tiez nesla na gymnazium, lebo som nevedela dobre matiku, inac som bola dobra ziacka, ale podla mna na gymply by ma fyzika, matika a chemia ubili! vsetko ostatne ma bavilo... sla som na obchodnu akademiu a lutovala som to z toho hladiska, ze mi prave niektore predmety vo vybere na VS chybali :(. A hlavne...vystudovala som obchodnu akademiu, ale s ekonomikou nechcem mat v zivote nic spolocne :DDD

soffa

jasne ze sa to da.moja znama prestupila tiez ale ona to mala tak ze po polroku robila komisionalne skusky na tu skolu kam chcela prestupit a teraz tam uz studuje ten druhy polrok

luciferka

majka, urcite sa to da, ale premysli si to este......zamysli sa nad tym, co by si chcela v buducnosti, kam aspon priblizne na vysku, lebo niektore predmety ti budu chybat potom......videla som dost velky rozdiel medzi mnou, co som bola na gymnaziu a medzi ludmi co studovali na strednej pedagogickej a socialnej akademii....tiez som sa na gymnaziu natrapila, ale na vysokej vsetko zurocila.....